Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Noční rande, Kuky se vrací, The Last Song

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

14. 2. 2010

Kuky1

Říkáte si, co to bude zase dnes? No pojďme se na to společně podívat. Začneme trochu bláznivou komedií se zajímavým námětem Noční rande, pak se můžete těšit na velice lákavý film Jana Svěráka Kuky se vrací a všechno dnes ukončíme romantickým dramatem The Last Song.

Kuky se vrací Zdroj: www.sverak.cz

Kuky se vrací Zdroj: sverak.cz

Noční rande

(Date Night)

Žánr: Komedie

Režie: Shawn Levy

Hrají: James Franco, Jimi Simpson, Tina Fey, Mila Kunis, Mark Washlberg, Ray Liotta, Mark Ruffalo, Steve Carell

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 20.5.2010

Klasicky idylický pár, který žije svůj všední a nudný život téměř bez povšimnutí, tak to jsou Fosterovi. Všechno se ale změní jednoho průměrného večera. Představte si, že si stejně jako oni vyrazíte na večeři do obyčejné restaurace. Co by se tu tak asi mohlo stát, že? Věřte tomu nebo ne, i tady může začít večer plný šíleností a nepředvídaných zápletek. Stačí jedna malá záměna identity a může se z ní vyklubat velký problém.

Bláznivá komedie plná bláznivých scén. O tom je film Noční rande a stejně takový je i trailer. Akční hudba, pár akčních scén s netradičními hrdiny a sem tam nějaká ta komická situace. Sice nejde o nic vyloženě skvělého, přesto není upoutávka ani špatná a třeba právě vás zaujme.

Kuky se vrací

Žánr: Loutkový/ Rodinný/ Dobrodružný/ Pohádka

Režie: Jan Svěrák

Hrají: Zdeněk Svěrák

Země původu: Česko

Premiéra v ČR: 20.5.2010

Jan Svěrák je jedním z našich uznávaných a divácky velice oblíbených režisérů. Když se ještě ke všemu spojí se svým otcem Zdeňkem, je o kvalitní film postaráno. Tentokrát přichází Jan s filmem určeným převážně dětem, ale některé věci jak už to tak bývá, pochopí jen dospělí. Pohádkový příběh inspirovaný dětskou fantazií popisuje osudy medvídka Kukyho, který hledá cestu domů. Loutkový film, který kombinuje i skutečné herce je novou výzvou, jíž se tento úspěšný režisér chutě zhostil.

Oficiální trailer sice nejspíš ještě nevyšel, přesto po světě alespoň koluje kratičký teaser, který bohatě vystačí i na ty nejúžasnější americké upoutávky. Skvělý hlas Zdeňka Svěráka, lehká hudba a námět teaseru jsou asi jednou z nejlepších prací, jakou jsem zatím viděl. Zkuste se podívat sami a buďte si jisti, že si samotný film jistě nenecháte jen tak ujít.

The Last Song

Žánr: Romantický/ Drama

Režie: Julie Anne Robinson

Hrají: Greg Kinnear, Nick Searcy, Rhoda Griffis, Bobby Coleman, Kate Vernon, Kelly Presto, Miley Cyrus

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 24.6.2010

The Last Song je dalším filmem, který vznikl podle knižní předlohy, tentokrát byl pro scénáristy klíčový román Nicolase Sparkse. Jistě se najde mnoho z vás, kteří zažili rozvod svých rodičů a jen těžko se s ním smiřovali. Sedmnáctiletá Veronica o tom ví své. Nejhorší na tom je, že teď nemůže svého otce ani vystát. Jak to asi může dopadnout, když jí matka řekne, že u něj stráví léto? To, co se z počátku zdálo být příšernou nespravedlností, v sobě nakonec může skrývat i nějaké ty klady.

Trailer o velkém zklamání, které se nakonec promění v obrovskou lásku a odpuštění. Jediné, co bych mohl na upoutávce pochválit, je asi hudba. Ta se k romantickému filmu podobného ražení opravdu hodí. Jinak jde však o počin zcela průměrný a nepříliš zajímavý.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Noční rande, Kuky se vrací, The Last Song