×
TOPZINE.cz

Trailery za poslední týden: Noční můra z Elm Street, The Book of Eli, Extract

A Nightmare on Elm Street,Freddy

Nový týden, nové filmy a samozřejmě i nové trailery. Tak co tu máme tentokrát? V prvé řadě se budeme zase bát usnout, protože Freddy Krueger je opět tu, tentokrát v novém snímku Noční můra z Elm Street, pak se podíváme společně s Denzelem Washingtonem do post-apokalyptické Ameriky ve filmu The Book of Eli a nakonec je tu rádoby vtipná komedie Extract.

Noční můra z Elm Street
Noční můra z Elm Street

Noční můra z Elm Street

(A Nightmare on Elm Street)

Žánr: Horor/ Fantasy/ Thriller

Režie: Samuel Bayer

Hrají: Katie Cassidy, Rooney Mara, Jackie Earle Haley, Donta Storey, Clancy Brown, Kyle Gallner

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 20.5.2010

Děsivé noční můry končící smrtí. Záhadná postava vynořující se ze stínů pronásleduje své oběti ve snech. Není se kam schovat, není kam utéct a život visí jen na vlásku. Pokud jednou usnete, už se nikdy neprobudíte. Jedna dvě, Freddy Krueger jde… Jeden z nejznámějších hororů všech dob se dočkal remaku a opět míří na filmová plátna.

Trailer zcela splňuje očekávání kladená na snímek, ve kterém k životu znovu povstane Freddy Krueger. Nejznámější hororová postava všech dob je zase tady a dává o sobě hlasitě vědět. Plný vtíravého strachu, akce, děsivých nočních můr a jedné „milé“ dětské říkanky, která se zažírá hluboko do morku kostí. Tak takový je trailer k filmu Noční můra z Elm Street. Jako přídavek a taky trochu pro pobavení se pak můžete podívat na originální trailer z roku 1984. Ten následuje za novým snímkem v těsném závěsu.

The Book of Eli

Žánr: Sci-Fi/ Akční/ Dobrodružný/ Drama

Režie: Allen Hughes, Albert Hughes

Hrají: Denzel Washington, Jennifer Beals, Lateef Crowder, Malcolm McDowell, Gary Oldman, Tom Waits, Mila Kunis

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 4.3.2010

Svět se změnil, hodně lidí nepřežilo a ti kteří tu ještě zbývají, už dávno nejsou tím, čím bývali kdysi. Post-apokalyptickou americkou krajinou prochází jediný stárnoucí muž, v podání Denzela Washingtona, který má v rukou osud celého lidstva. To, zda lidské plémě znovu povstane z popela, teď záleží na tom, zda splní své poslání. Sám a jediný musí chránit to, po čem prahnou mnozí, ale co nepatří nikomu a přitom může zachránit všechny.

Denzel Washington jako jediný bojovník procházející ztraceným a zcela zdevastovaným světem. Musí zabíjet, aby došel bez úhony do svého cíle. Jde o vcelku netradiční kombinaci, ale přece jen nakonec nemusí být vůbec špatná. Trailer je v celku jednoduchý a příliš toho divákům neřekne. Můžeme tedy jen čekat, co přinese samotný film.

Extract

Žánr: Komedie

Režie: Mike Judge

Hrají: Ben Affleck, Jason Bateman, Kristen Wiig, Mila Kunis, Marshall Manesh, Dustin Milligan, Matt Schulze Beth Grant a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 28.1.2010

V malé firmě, vyrábějící nápoj z výtažků z rostlin, kterou chce její majitel prodat a trochu si přivydělat, dojde k menší pohromě. Tím samozřejmě veškerý prodej firmy padá, k tomu se přidávají rodinné problémy a dotěrný právník, který se na podnik a jeho majitele zaměří. Jak tohle všechno nakonec dopadne je však zatím ve hvězdách.

Trailer působí dojmem rádoby vtipné komedie. Přesto však nic moc neříká, vtipu je v něm jen hodně po málu, jestli tam tedy vůbec nějaký je. Výsledek je tedy hodně neuspokojivý a osobně si myslím, že divákům moc nenabízí. Zkuste ale posoudit sami, jak na vás tento snímek působí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..