Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Na tuhle nemám, Marmaduk, Killers

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

21. 2. 2010

NaTuNemám

Dnes se opět po týdnu podíváme do světa filmových upoutávek. Na tuhle nemám je tradiční americká romantická komedie, která však tak trochu zavání tím, že se u ní snad i zasmějete, pak tu máme film podle novinového komiksu Marmaduk a všechno zakončí další veselá komedie Killers.

Na tuhle nemám Zdroj: distributor

Na tuhle nemám Zdroj: distributor

Na tuhle nemám

(She´s Out of My League)

Žánr: Romantický/ Komedie

Režie: Jim Field Smith

Hrají: Krysten Ritter, Kim Shaw, Alice Eve, Mike Vogel, Lindsay Sloane, Jay Baruchel, Nate Torrence, Jasika Nicole, Gates MacArthur, Andrew Daly

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 27.5.2010

Na tuhle nemám, to určitě napadlo Kirka, když poprvé spatřil dívku svých snů. Jeho přátelé ji okamžitě ohodnotili nejvyšší možným číslem a tak dostala desítku. Jak by u ní tedy mohl mít šanci někdo jako je Kirk, který se zmůže stěží na pětku? No v životě je možné všechno a v amerických romantických filmech ještě mnohem víc. I když, jeden nikdy neví, co všechno se může stát.

Trailer je takový jednoduchý. Není totiž ani vyloženě dobrý, ale ani špatný. Prostě něco jako zralý průměr, na který byste si mohli najít chvilku svého času. Film samotný tak podle něj vypadá jako celkem povedená komedie, tak uvidíme.

Marmaduk

Žánr: Rodinný/ Komedie

Režie: Tom Dey

Hrají: Owen Wilson, Judy Greer, Jeremy Piven, Steve Coogan, Lee Pace, Damon Wayans, Ron Perlman, Stacy Ferguson, Amanda Seyfried

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 17.6.2010

Brad Anderson je jedním z mnoha komiksových kreslířů, jejichž dílka vycházejí v novinách. Marmaduk je jeho letitou prací, kterou do tištěných zpráv stále přispívá. A tak se i tento animáček, který doposud znali jen čtenáři novin, stejně jako například kocoura Garfielda, dočkal filmového zpracování. Oblíbená německá doga Marmaduk tak konečně ožije na filmovém plátně.

Owen Wilson, kterého všichni známe převážně z mnoha komedií, propůjčil tentokrát svůj hlas trochu netradiční doze.  Trailer má až příliš ohranou hudební kulisu a je spíše neslaný nemastný. Příliš krátký a divákům, kteří o Marmadukovi v životě neslyšeli, prakticky nic neřekne.

Vrahouni

(Killers)

Žánr: Komedie/ Ankční

Režie: Robert Luketic

Hrají: Ashton Kutcher, Travis Grant, Martin Mull, Katherine Heigl, Lisa Ann Walter, Tom Selleck

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 10.6.2010

Krásná žena potká krásného muže a je to láska jako trám. Po svatbě všechno klape jako na drátkách. Oba se milují a bez toho druhého už si svůj život neumí ani představit. Je to prostě nádherná idylka, skoro jako z pohádky. O to horší může být procitnutí ve chvíli, kdy ona odhalí jeho tajnou minulost. Věřte tomu nebo ne, neopustí ho, ba právě naopak. V té chvíli ale začíná bláznivá komedie, která skončí kdoví jak.

Trailer se z počátečního jakoby nudného snímku v druhé polovině trochu rozjede. Není to sice nijak moc, ale to, co v něm uvidíte, vás jistě překvapí. Nechci říkat jak, to už závisí na jednotlivé nátuře diváka, ovšem je to zajímavé. Každopádně hudba použitá v druhé polovině upoutávky je dobrá a opravdu se do ní hodí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Na tuhle nemám, Marmaduk, Killers