Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Love Happens, Zombieland, 2012

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

27. 6. 2009

Další týden za námi a další trailery před námi. Tak co tu máme dnes? Hned ze začátku je to romantický snímek Love Happens, po něm následuje trhlá hororová komedie Zombieland a na závěr je to apokalyptický film 2012, který byste si neměli nechat ujít.

Love Happens

Žánr: Romantický/ Drama

Režie: Brandon Camp

Hrají: Aaron Eckhart, Jennifer Aniston, John Carroll Lynch, Judy Green, Gina Holden, Dan Fogler, Joe Anderson

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 3.12.2009

Love Happens na youtube.com

Ryanovi zemřela manželka a ještě se s její smrtí tak úplně nevyrovnal. Přesto začal pomáhat lidem hledat východiska z podobných situací. Jeho knihy se brzy po vydání staly bestsellery a opravdu lidem pomáhají. Ryan však mimo jiné také vede semináře, na kterých se zabývá právě řešením těžkých životních situací. Během jednoho z těchto seminářů možná poznává novou lásku, je už však připraven na nový vztah?

Trailer – určený spíše něžnější půlce naší populace – si jistě své divačky, ale možná i diváky, najde. Pokud máte rádi Jennifer Aniston a Aarona Eckharta, je tento trailer určený přímo vám. Snímek o velké lásce a snaze vyrovnat se s obrovskou ztrátou. Jak to všechno dopadne? Nechte se nalákat.

Zombieland

Žánr: Komedie/ Horor

Režie: Ruben Fleischer

Hrají: Woody Harrelson, Emma Stone, Bill Murray, Jesse Eisenberg, Mila Kunis a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 19.11.2009

Zombieland na youtube.com

Vládu nad světem převzali zombie a nastolili nový světový řád. Přesto se však podařilo přežít několika málo „normálním“ lidem. Ti se musí všemi dostupnými prostředky skrývat před oživlými mrtvolami, ale hlavně musí přežít. Vynalézavosti se meze nekladou, a tak bude o zábavu postaráno. Co byste také čekali od hororové komedie s podobným námětem?

Měli jste někdy chuť zabít si vlastního zombíka, ale ještě se vám nenaskytla ta správná příležitost? Tak potom by vás mohl nalákat trailer k filmu Zombieland. Co o něm říci? Trhlý, bláznivý, s lehkými prvky hororu a hlavně plný hnijícího masa a tupých monster, co víc bychom také čekali, že? Jinak však snímek není až tak špatný a dává tušení komedie, u které byste se mohli i zasmát.

2012

Žánr: Katastrofický/ Sci-fi/ Drama

Režie: Roland Emmerich

Hrají: John Cusack, Woody Harrelson, Thandie Newton, Danny Glover, Amanda Peet

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 12.11.2009

2012 na youtube.com

Přišel rok 2012 a nastal konec světa. I tak by se dal ve stručnosti popsat děj nového filmu režiséra Rolanda Emmericha (Den Nezávislosti, Den poté), který se i tentokrát ujal taktovky velkolepého katastrofického snímku. Mnoho lidí se domnívá, že s koncem mayského kalendáře zanikne svět, jak ho známe. Kalendář končí v roce 2012 a ten právě nadešel. Zdá se, že černé předpovědi měly něco do sebe a povrch naší planety se začíná rychle měnit. Hlavní hrdinové tak budou muset bojovat o holé životy ve snaze přežít apokalypsu.

Co říci o traileru? Pokud jste viděli alespoň jeden z již uvedených snímků Rolanda Emmericha a líbil se vám, věřte tomu, že tenhle bude ještě lepší. Trailer samotný působí opravdu velkolepým a odvážným dojmem. Autoři se totiž nebáli svrhnout takové monumenty naší civilizace jako je socha Krista v Riu, Svatopetrská basilika ve Vatikánu nebo Bílý dům. K tomu všemu ještě strhující hudba, hlavně skvělé vizuální efekty a je tu trailer a bezesporu i film, který by jste si neměli nechat ujít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Love Happens, Zombieland, 2012