×
TOPZINE.cz

Trailery za poslední týden: Johan Hex, Machři, Possession

Co nového ve světě filmových trailerů? Hned ze začátku to bude velice netradičně pojatý western Johan Hex, pak se podíváme na novou komedii s Adamem Sandlerem a Salmou Hayek Machři a všechno dnes zakončí zajímavý horor Possession, který byste si jistě neměli nechat ujít.

Johan Hex Zdroj: distributor
Johan Hex Zdroj: distributor

Johan Hex

Žánr: Horor/ Akční/ Western/ Drama

Režie: Jimmy Hayward

Hrají: Megan Fox, David Jensen, Natacha Itzel, John Malkovich, Lisa Rotondi, Will Arnett Josh Brolin

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 30. 9. 2010

Divoký západ tak trochu jinak a v novém kabátě, to je film Johan Hex. Zbraně, které bychom si se starým dobrým Západem nespojili ani v nejmenším a postavy, jež tu ještě nebyly. Boj mezi severem a jihem v novodobém pojetí. Voodoo šaman se snaží probudit armády nemrtvých a přiklonit vítězství na svou stranu. Tomu chce však zabránit nepříliš hrdinný lovec.

Bohužel se mi, ani přes zarputilé hledání, nepodařilo narazit na kvalitní a oficiální trailer k tomuto zajímavě vypadajícímu snímku. To jediné, co vám tak dnes přináším, je zaručeně oficiální preview. Ano, není to sice mnoho, přesto i jedenáct vteřin, kterými disponuje, slibuje dobrou podívanou. Snímek, který by u nás měl vyjít koncem září tak v sobě možná skutečně skrývá nezvyklý potenciál.

Machři

(Grown Ups)

Žánr: Komedie

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Salma Hayek, Adam Sandler, Dan Marshal, Maria Bello, Maya Rudolph, Robert Masiello, Jamie Chung, Tim Meadows, Gary Busey

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 23. 9. 2010

Adam Sandler se představí v další nové komedii a zahraje si například se Salmou Hayek. Film Machři je o partičce nejlepších přátel, kteří se poprvé od promoce znovu setkávají. Všichni už ale trochu zestárli, mají rodiny a pár kilo navíc. To jim však nijak nebrání v tom, aby si užili společnou dovolenou. Den nezávislosti je tak přesně tím svátkem, který je třeba pořádně rozjet.

Trailer potřebuje trochu víc času, aby se rozhýbal a ani pak to za moc nestojí. Tvůrci prostě a jednoduše sázejí na jména známých herců a převážně oblíbených komiků. Upoutávka je tedy o něco sušší, než bychom čekali. Nezbývá nám tak než doufat, že film sám bude přece jen lepší.

Possession

Žánr: Thriller/ Drama/ Horor/ Romantický

Režie: Simon Sandquist

Hrají: Lee Pace, Tuva Novotny, Sarah Michelle Gellar, Chelah Horsdal, Michael Landes a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 16. 9. 2010

Remake korejského hororu míří i do našich kin. Dva muži v komatu a žena Jessica, které se najednou zbortí svět. Jedním z mužů je její manžel a ten druhý švagr. Do komatu je oba přivedla těžká automobilová nehoda, kterou společně prodělali. Najednou se však právě švagr vrací zpátky na světla světa. Jenže něco není v pořádku. Z ničeho nic se totiž chová jako manžel Jessici, a to se všemi zvyky i nešvary. Co se mohlo stát?

Chcete se bát od začátku až do konce? Nevědět na čem jste a přitom cítit vtíravý pocit něčeho skrytého, něčeho, co jen číhá, aby na vás mohlo vyrazit ze stínů? Zkuste se podívat na trailer k filmu Possession. Jde zase jednou o povedené filmařské dílko, které si vás prostě přitáhne a nepustí až do konce. Upoutávka slibuje zajímavý kulturní zážitek.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..