Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Johan Hex, Machři, Possession

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

2. 5. 2010

Co nového ve světě filmových trailerů? Hned ze začátku to bude velice netradičně pojatý western Johan Hex, pak se podíváme na novou komedii s Adamem Sandlerem a Salmou Hayek Machři a všechno dnes zakončí zajímavý horor Possession, který byste si jistě neměli nechat ujít.

Johan Hex Zdroj: distributor

Johan Hex Zdroj: distributor

Johan Hex

Žánr: Horor/ Akční/ Western/ Drama

Režie: Jimmy Hayward

Hrají: Megan Fox, David Jensen, Natacha Itzel, John Malkovich, Lisa Rotondi, Will Arnett Josh Brolin

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 30. 9. 2010

Divoký západ tak trochu jinak a v novém kabátě, to je film Johan Hex. Zbraně, které bychom si se starým dobrým Západem nespojili ani v nejmenším a postavy, jež tu ještě nebyly. Boj mezi severem a jihem v novodobém pojetí. Voodoo šaman se snaží probudit armády nemrtvých a přiklonit vítězství na svou stranu. Tomu chce však zabránit nepříliš hrdinný lovec.

Bohužel se mi, ani přes zarputilé hledání, nepodařilo narazit na kvalitní a oficiální trailer k tomuto zajímavě vypadajícímu snímku. To jediné, co vám tak dnes přináším, je zaručeně oficiální preview. Ano, není to sice mnoho, přesto i jedenáct vteřin, kterými disponuje, slibuje dobrou podívanou. Snímek, který by u nás měl vyjít koncem září tak v sobě možná skutečně skrývá nezvyklý potenciál.

Machři

(Grown Ups)

Žánr: Komedie

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Salma Hayek, Adam Sandler, Dan Marshal, Maria Bello, Maya Rudolph, Robert Masiello, Jamie Chung, Tim Meadows, Gary Busey

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 23. 9. 2010

Adam Sandler se představí v další nové komedii a zahraje si například se Salmou Hayek. Film Machři je o partičce nejlepších přátel, kteří se poprvé od promoce znovu setkávají. Všichni už ale trochu zestárli, mají rodiny a pár kilo navíc. To jim však nijak nebrání v tom, aby si užili společnou dovolenou. Den nezávislosti je tak přesně tím svátkem, který je třeba pořádně rozjet.

Trailer potřebuje trochu víc času, aby se rozhýbal a ani pak to za moc nestojí. Tvůrci prostě a jednoduše sázejí na jména známých herců a převážně oblíbených komiků. Upoutávka je tedy o něco sušší, než bychom čekali. Nezbývá nám tak než doufat, že film sám bude přece jen lepší.

Possession

Žánr: Thriller/ Drama/ Horor/ Romantický

Režie: Simon Sandquist

Hrají: Lee Pace, Tuva Novotny, Sarah Michelle Gellar, Chelah Horsdal, Michael Landes a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 16. 9. 2010

Remake korejského hororu míří i do našich kin. Dva muži v komatu a žena Jessica, které se najednou zbortí svět. Jedním z mužů je její manžel a ten druhý švagr. Do komatu je oba přivedla těžká automobilová nehoda, kterou společně prodělali. Najednou se však právě švagr vrací zpátky na světla světa. Jenže něco není v pořádku. Z ničeho nic se totiž chová jako manžel Jessici, a to se všemi zvyky i nešvary. Co se mohlo stát?

Chcete se bát od začátku až do konce? Nevědět na čem jste a přitom cítit vtíravý pocit něčeho skrytého, něčeho, co jen číhá, aby na vás mohlo vyrazit ze stínů? Zkuste se podívat na trailer k filmu Possession. Jde zase jednou o povedené filmařské dílko, které si vás prostě přitáhne a nepustí až do konce. Upoutávka slibuje zajímavý kulturní zážitek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Johan Hex, Machři, Possession