×
TOPZINE.cz

Trailery za poslední týden: I Love You Phillip Morris, Cop Out, Jarmareční bouda

ILoveYouPhillipMorris

A znovu po týdnu jsou tu pro vás novinky ze světa filmových upoutávek. Tentokrát začneme netradiční komedií založené na skutečných událostech, ve které si hlavní roli zahrál Jim Carrey, I Love You Phillip Morris, pak se podíváme na akční komedii tentokrát s Brucem Willisem Cop Out a na závěr si dnes dáme velice netradiční český film natočený za pouhých šestnáct dnů Jarmareční bouda.

I Love You Phillip Morris
I Love You Phillip Morris

I Love You Phillip Morris

Žánr: Drama/ Komedie

Režie: John, Requa, Glenn Ficarra

Hrají: Jim Carrey, Rodrigo Santoro, Griff Furst, Leslie Mann, David Jensen, Antoni Corone, Dameon Clarke, Ewan McGregor

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 25.3.2010

Film založený na skutečných událostech nám naplno ukáže absurdnost života. Steven (Jim Carrey) je dobrý křesťan, skvělý otec a ještě lepší manžel, všechno by vypadalo krásně a idylicky, nebýt nehody, díky níž se dostane do vězení. Pobyt v nápravném zařízení mu změní život doslova od základů. Ač se to může zdát neuvěřitelné, zamiluje se do svého spoluvězně, kterého však zanedlouho propustí na svobodu. Tak začíná série bláznivých pokusů o útěk a Steven se propadá čím dál níž do bahna, které ho začíná pomalu obklopovat.

Trailer asi stejně jako samotný film je plný neuvěřitelných scén. Půjde o skutečně velice zajímavou komedii s Jimem Carreyem v hlavní roli. Trochu nezvyklá je samotná dějová zápletka, ale i přesto se mají diváci jistě na co těšit. Upoutávka je zpracovaná opravdu dobrým způsobem a bezesporu zaujme i náročnější diváky.

Cop Out

Žánr: Akční/ Krimi/ Komedie

Režie: Kevin Smith

Hrají: Bruce Willis, Ana de la Reguera, Jason Lee, Seann William Scott, Fred Armisen, Tracy Morgan, Adam Brody

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 11.3.2010

Bruce Willis v roli policisty tvrdě potírajícího zločin, společně se svým černošským a trochu potrhlým parťákem, kterého hraje Tracy Morgan, se zapletou do vyšetřování série krádeží, únosů a dalších zločinů. Všechno se to kolem nich jen kupí a jistě budou mít co dělat, aby z nezáviděníhodné situace nějak vybředli. K tomu všemu mají ještě na krku zlodějíčka, kterého ztvárnil Seann William Scott.

Trochu zvláštní, ale ne zas tak, aby vůbec nestál za zhlédnutí. To je v krátkosti asi trailer k filmu Cop Out, který si hraje na dobrý krimi snímek se silnou zápletkou. Pravda je ale ve skutečnosti někde jinde a ve výsledku půjde o trochu divokou komedii. Zvláštní je, že se v ní objeví právě Bruce Willis, ale jak se zdá, na jeho jméno tvůrci nejvíce sázejí.

Jarmareční bouda

Žánr: Drama

Režie: Pavel Dražan

Hrají: Pavel Liška, Hana Baroňová, Dan Bárta, Martin Dušek, Jaroslav Dušek, Štefan Titka, Vít Drozd a další

Země původu: Česko

Premiéra v ČR: 4.3.2010

Jarmareční bouda je název nového snímku od režiséra Pavla Dražana. Film vykreslující podobenství všeho o lidech, ať už toho dobrého nebo zlého, je velice alternativní. Ukázka tvrdého světa, lidské hlouposti a nesnášenlivosti. Film, který v našich kinech opravdu ještě nebyl, se vám nyní chystá nabídnout něco, co jste ještě neviděli. Zajímavostí je, že byl natočený během pouhých šestnácti dnů, což může samo o sobě mnohé vysvětlit.

Upoutávka, kterou vám tu dnes nabízím, je stejně jako celý film značně netradiční. Už její délka může mnohé zarazit, vždyť pět minut by možná se vší slušností vystačilo na celý film. Jak popsat její obsah, snad jako chaotický, ale opravdu notně neotřelý. Zkuste se podívat sami a věřte tomu, že vás trailer dostane.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


6 Komentáře Trailery za poslední týden: I Love You Phillip Morris, Cop Out, Jarmareční bouda

  1. Vždyť ano, já nikomu nevnucuju, že co si myslím já je to správné…. Pro každého je správné a zajímavé něco jiného…. A proto, ať na to lidi jdou, jinak nemohou soudit! :-))

  2. Samozřejmě, to je váš názor, můj je nejspíš přesně opačný, ale o to tady nejde. Navíc já jsem čtenáře od toho, aby se na něj podívali, neodrazoval. Vždycky jim film doporučím, i když dodám vlastní názor, ale netvrdím, že se nemůže najít někdo, koho to prostě zaujme.
    Pokud jde o to poslední video, je zajímavé, ale na mém celkovém názoru se tím nic nezměnilo. Navíc na tohle se může podívat každý, kdo si pročte diskuzi a to je vše. To video bych na našich stránkách oficiálně stejně prezentovat nemohl….

  3. Ano, ani jedna z těchto upoutávek ale není oficiálním trailerem. Oficiání trailer se dodělal teď a bude promítán Českou televizí. Jinak si myslím, že tenhle film je těžké nějak víc popsat, nebo ho někam konkrétně zařadit, takže by bylo nejlepší, aby na to lidé šli do kin a udělali si vlastní názor. Podle mě, jak už jsem řekla, je to film povedený.

  4. Co se týče upoutávky, ano nejde o oficiální počin, avšak v upoutávce zveřejněné jsou svým způsobem shrnuty všechny ostatní, které jsou rozstříhané na více částí. Mezi ně pak samozřejmě patří i Vámi navrhovaný trailer. Co se týče věty o délce natáčí, byla pouze doplňující a měla svým obsahem poukázat na to, že jde o snímek nízko rozpočtový. Tím samozřejmě netvrdím, že je špatný. Obsahová stránka textu je jinak pouze osobním názorem mne, jako recenzenta (pokud nejde o samotný děj snímku) a na jako takovou je na ni třeba nahlížet. Nebráním se a stejně tak celá redakce Topzine.cz tomu, aby se čtenáři také svobodně vyjádřili podle svého názoru. To že mne upoutávky (ukázky), ať už jde o Vámi nabízenou nebo mnou zveřejněnou, nikterak nezaujali a průměrnému diváku toho mnoho neposkytnou, je opět ryze můj názor, který může opět souviset s nízkým rozpočtem a z toho pramenící bezobsažností a chaotičností upoutávky (ukázky).

  5. Ahoj, chci se vyjádřit k traileru filmu Jarmareční bouda. Myslím, že lepší je tento trailer : , který je podle mého názoru přehlednější. Ani jeden z těchto trailerů ale není oficiální. Viděla jsem film na jednom z pracovních promítání, jistě je vyjímečný a stojí za to ho vidět!!! Moc ale nerozumím větě se šesnácti natáčecími dny, ty přece s kvalitou filmu nemají co dělat, nijak s tím nesouvisí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..