Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: I Love You Phillip Morris, Cop Out, Jarmareční bouda

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

17. 1. 2010

ILoveYouPhillipMorris

A znovu po týdnu jsou tu pro vás novinky ze světa filmových upoutávek. Tentokrát začneme netradiční komedií založené na skutečných událostech, ve které si hlavní roli zahrál Jim Carrey, I Love You Phillip Morris, pak se podíváme na akční komedii tentokrát s Brucem Willisem Cop Out a na závěr si dnes dáme velice netradiční český film natočený za pouhých šestnáct dnů Jarmareční bouda.

I Love You Phillip Morris

I Love You Phillip Morris

I Love You Phillip Morris

Žánr: Drama/ Komedie

Režie: John, Requa, Glenn Ficarra

Hrají: Jim Carrey, Rodrigo Santoro, Griff Furst, Leslie Mann, David Jensen, Antoni Corone, Dameon Clarke, Ewan McGregor

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 25.3.2010

Film založený na skutečných událostech nám naplno ukáže absurdnost života. Steven (Jim Carrey) je dobrý křesťan, skvělý otec a ještě lepší manžel, všechno by vypadalo krásně a idylicky, nebýt nehody, díky níž se dostane do vězení. Pobyt v nápravném zařízení mu změní život doslova od základů. Ač se to může zdát neuvěřitelné, zamiluje se do svého spoluvězně, kterého však zanedlouho propustí na svobodu. Tak začíná série bláznivých pokusů o útěk a Steven se propadá čím dál níž do bahna, které ho začíná pomalu obklopovat.

Trailer asi stejně jako samotný film je plný neuvěřitelných scén. Půjde o skutečně velice zajímavou komedii s Jimem Carreyem v hlavní roli. Trochu nezvyklá je samotná dějová zápletka, ale i přesto se mají diváci jistě na co těšit. Upoutávka je zpracovaná opravdu dobrým způsobem a bezesporu zaujme i náročnější diváky.

Cop Out

Žánr: Akční/ Krimi/ Komedie

Režie: Kevin Smith

Hrají: Bruce Willis, Ana de la Reguera, Jason Lee, Seann William Scott, Fred Armisen, Tracy Morgan, Adam Brody

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 11.3.2010

Bruce Willis v roli policisty tvrdě potírajícího zločin, společně se svým černošským a trochu potrhlým parťákem, kterého hraje Tracy Morgan, se zapletou do vyšetřování série krádeží, únosů a dalších zločinů. Všechno se to kolem nich jen kupí a jistě budou mít co dělat, aby z nezáviděníhodné situace nějak vybředli. K tomu všemu mají ještě na krku zlodějíčka, kterého ztvárnil Seann William Scott.

Trochu zvláštní, ale ne zas tak, aby vůbec nestál za zhlédnutí. To je v krátkosti asi trailer k filmu Cop Out, který si hraje na dobrý krimi snímek se silnou zápletkou. Pravda je ale ve skutečnosti někde jinde a ve výsledku půjde o trochu divokou komedii. Zvláštní je, že se v ní objeví právě Bruce Willis, ale jak se zdá, na jeho jméno tvůrci nejvíce sázejí.

Jarmareční bouda

Žánr: Drama

Režie: Pavel Dražan

Hrají: Pavel Liška, Hana Baroňová, Dan Bárta, Martin Dušek, Jaroslav Dušek, Štefan Titka, Vít Drozd a další

Země původu: Česko

Premiéra v ČR: 4.3.2010

Jarmareční bouda je název nového snímku od režiséra Pavla Dražana. Film vykreslující podobenství všeho o lidech, ať už toho dobrého nebo zlého, je velice alternativní. Ukázka tvrdého světa, lidské hlouposti a nesnášenlivosti. Film, který v našich kinech opravdu ještě nebyl, se vám nyní chystá nabídnout něco, co jste ještě neviděli. Zajímavostí je, že byl natočený během pouhých šestnácti dnů, což může samo o sobě mnohé vysvětlit.

Upoutávka, kterou vám tu dnes nabízím, je stejně jako celý film značně netradiční. Už její délka může mnohé zarazit, vždyť pět minut by možná se vší slušností vystačilo na celý film. Jak popsat její obsah, snad jako chaotický, ale opravdu notně neotřelý. Zkuste se podívat sami a věřte tomu, že vás trailer dostane.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: I Love You Phillip Morris, Cop Out, Jarmareční bouda