Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Edge of Darkness, Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans, Serious Moonlight

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

25. 10. 2009

Bad_Lieutenant

Dnes se spolu podíváme na další trojici nových trailerů. Jako první to bude snímek s Melem Gibsonem v hlavní roli Edge of Darkness, po něm bude následovat snímek o tom, kam až může člověk klesnout Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans, kde si hlavní roli zahrál Nicolas Cage, a na závěr na, pro odlehčení, komedie Serious Moonlight.

Bad_Lieutenant

Edge of Darkness

Žánr: Thriller/ Drama

Režie: Martin Campbell

Hrají: Mel Gibson, Denis O´Hare, Bojana Novakovic, Ray Winston, Caterina Scorsone, Danny Huston a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: zatím neuvedeno

Po dlouhé době se na plátně kin objeví hvězdný herec a režisér Mel Gibson, tentokrát v roli bostonského detektiva vyšetřujícího vraždu vlastní dcery. Když k němu přijela po delší době na návštěvu, hodně se na ni těšil, to ale netušil, co všechno ho čeká. Ještě nestačili ani dojít domů, když po nich neznámý útočník začal střílet a dcera mu následně umřela v náručí. On se okamžitě rozhodne vypátrat jejího vraha, o kterém si myslí, že šel původně po něm, a shodou náhod umřela právě jeho dcera. Co když je ale všechno jinak než se na první pohled zdá?

Trailer, ačkoliv začíná téměř jako rodinný film, je ve výsledku velice akčním snímkem. Dobré zpracování, Mel Gibson, který se bravurně zhostil své role a sice poněkud ohrané téma veřejného nepřítele státu, které přesto traileru nijak neubírá na kvalitě, to všechno a ještě mnohem víc můžete vidět, když si pustíte tuto upoutávku.

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Žánr: Drama/ Krimi

Režie: Werner Herzog

Hrají: Nicolas Cage, Eva Mendes, Shea Whigham, Jennifer Coolidge, Val Kilmer, Shawn Hatosy, Fairuza Balk

Země původu: USA

Premiéra v ČR: zatím neuvedeno

Můžete být celý život slušní, příkladně pomáhat společnosti a být klidně ochotní se pro druhé i obětovat, stane se ale jedna chyba a všechno se může zbortit jako domeček z karet. Přesně tohle se stalo policistovi Terenci McDonaghovi a on teď stojí na křižovatce cest. Zvolí si tu správnou a nebo vkročí na cestu z níž už není návratu?

Upoutávka k tomuto filmu jistě stojí za chvilku vaší pozornosti, a to ani nemusíte mít zrovna rádi Nicolase Cage. Snímek je i se svým tématem zpracován velice zajímavě a pohodová hudba běžící na pozadí, která s ním ostře kontrastuje, jen přidává na jeho kvalitě. No zkuste se podívat sami.

Serious Moonlight

Žánr: Komedie

Režie: Cheryl Hines

Hrají: Timothy Hutton, Meg Ryan, Justin Long, Kristen Bell a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: zatím neuvedeno

Podvést ženu, která vás opravdu miluje, je špatné. O co to ale může být horší, když se s tím, že máte jinou, nechce jen tak smířit? Potom můžete skončit připoutaní k záchodu a zcela neschopní se jakkoliv bránit. Čeho všeho může být vaše bývalka ještě schopná se teprve dozvíte. Co když se ale k tomu všemu do domu, ve kterém vás vaše bývalá láska vězní, vkrade lupič a začne řádit? To potom může být pěkně veselo.

Lehce šílený trailer k lehce šílené komedii. Dnes se nám ve všech upoutávkách sešly hvězdy holywoodského nebe, z nichž v tomto filmu září například Meg Ryan. Jde o v celku vtipný trailer a pokud se chcete trochu zasmát a vypustit od všedních starostí, je tento film přímo pro vás.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Edge of Darkness, Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans, Serious Moonlight