×
TOPZINE.cz

Trailery: Alenka v říši divů, Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief a 500 letních dní

alice_in_wonderland_2010_xl_01-film-AA zase zpátky do pohádky. Tak přesně takto začneme přehlídku trailerů za minulý týden. Snímkem, o kterém mluvím, je nové pojetí Alenky v říši divů pod taktovkou Tima Burtona, pak bude na řadě fantasy snímek Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief a závěrem nezvykle pojatá romantická komedie 500 letních dní.

Alenka v říši divů

(Alice in Wonderland)

Žánr: Rodinný/ Fantasy/ Dobrodružný

Režie: Tim Burton

Hrají: Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Michael Sheen, Tim Pigott-Smith, Geraldine James,

Země původu: USA

Premiéra v ČR: zatím neuvedeno

Alenka v říši divů na youtube.com

Pohádkovou knihu a nebo animovaný film Alenka v říši divů jistě všichni znáte. Režisér Tim Burton vám však tentokrát přináší trochu netradiční pojetí tohoto notoricky známého příběhu o malé holčičce. Právě to, že se režisérské taktovky ujal Tim Burton slibuje víc než dobrou zábavu. V jedné z hlavních rolí se zde navíc objeví i Johhny Depp.

Ne vždy stojí trailer za to, abyste u něj ztráceli čas. Věřte ale tomu, že u traileru k filmu Alice in Wonderland neztratíte ani kapku svého drahocenného času. Je to dílko více než poutavé a možná až příliš krátké. Skvělé animace, nové a netradiční pojetí, herecké obsazení a báječná hudba z něj dělají snímek, který by jste si jistě za žádnou cenu neměli nechat ujít.

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Žánr: Fantasy

Režie: Chris Columbus

Hrají: Logan Lerman, Uma Thurman, Brandon T. Jackson, Sean Bean, Pierce Brosnan

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 12. 2. 2010

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief na youtube.com

Je možné, aby olympští bohové žili i v našem století? No podle všeho tomu tak je, a dokonce se jim dobře daří. Nebrání se ani tomu, najít si mezi smrtelníky partnery, s jejichž pomocí zplodí nové hrdiny. Jen málo z těchto dětí se však dozví, co jsou skutečně zač a jaký je jejich osud. Jedním z těch, kteří to nakonec zjistí, je Persy “Perseus“ Jackson, syn bájného Poseidona. Ten se společně se svými přáteli, dalšími polobohy, vydává na nebezpečnou cestu přes Spojené státy.

Co říci o traileru. Na první pohled nevypadá špatně. Zdání ovšem může klamat a přesně tak je tomu i v případě traileru k filmu Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief. Trailer samotný je spíš nudný a nezajímavý. Můžeme jen doufat, že výsledný film už na tom bude lépe.

500 letních dní

( (500) Days of Summer)

Žánr: Komedie/ Romantický

Režie: Marc Webb

Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Zooey Deschanel, Olivia Howard Bagg, Patricia Belcher a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 8. 10. 2009

500 letních dní na youtube.com

Příběh o jednom chlapci a jedné dívce. O dívce, která ani v nejmenším nevěří na to, že existuje pravá láska a chlapci, který se do ní beznadějně zamiluje. O tom, co všechno se může, ale také nemusí, stát během 500 letních dní. Neobvyklá letní komedie, která nás svým neotřelým, a možná i zajímavým, tématem láká do kin.

Trailer je v celku jednoduchý. Nemůžete od něj čekat nic zvláštního, ale přesto se osobně domnívám, že nikoho vyloženě neurazí, i když asi ani příliš nenadchne. Přesto by samotný film nemusel být ve výsledku až tak špatný.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..