×
TOPZINE.cz

Trailer Love and Honor: Hemsworth jako voják, který zběhne kvůli lásce

Pokud jste romantická duše nebo prostě máte chuť na nějakou tu romantiku, je tu přesně pro vás film Love and Honor. Další film s tematikou lásky a války, který stojí za to, abyste na něj zašli do kina.

video

Voják Dalton, který slouží ve Vietnamu  (Austin Stowell) zjistí, že se s ním jeho dívka Jane (Aimee Teegarden) rozchází. Vzdát se jí ale nechce, a tak se rozhodne, že během týdenního volna odjede zpět do Ameriky a získá ji zpět. Odjede s ním i jeho nejlepší přítel Mickey Wright (Liam Hemsworth) i přesto, že opustit  místo služby je pro vojáka trestné a z takového vojáka se pak stává zběh.

Oba doufají, že vše za týden stihnou a vrátí se zpět do služby, aniž by si toho někdo všiml. Po příjezdu do Ameriky, ale Mickey nachází zalíbení v Candace (Teresa Palmer), a tak nám začíná pěkných pár dní v Americe, které ovšem nemusí dopadnout úplně dobře..

Liam Hemsworth není zrovna oscarový herec, jakého by si mnozí kritici představovali. V jeho 23 letech ale od něj nemůžeme čekat zázraky. Je ale označován za jednoho z nejnadanějších hollywoodských herců příští generace, takže se nám určitě časem ukáže, co v něm opravdu je. Možná to bude už ve filmu Love and Honor.

FOTO: Plakat Love and Honor
Liam Hemsworth a Teresa Palmer budou hezký pár. Zdroj: Deep Blue Pictures

Nový snímek Love and Honor přinese nejen další romantické drama s tematikou války, ale také příliv emocí, který může i překvapit. Ale to, jakým směrem se příběh bude pohybovat, je jasné už od začátku. Proto bychom film měli brát přece jenom trochu povrchněji a nehledat v něm žádné hloubky.

V USA se snímek v kinech objeví 22. března 2013. Česká premiéra zatím oznámena nebyla.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..