Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Trailer Love and Honor: Hemsworth jako voják, který zběhne kvůli lásce

Redakce

Redakce

11. 3. 2013

Pokud jste romantická duše nebo prostě máte chuť na nějakou tu romantiku, je tu přesně pro vás film Love and Honor. Další film s tematikou lásky a války, který stojí za to, abyste na něj zašli do kina.

video
play-sharp-fill

Voják Dalton, který slouží ve Vietnamu  (Austin Stowell) zjistí, že se s ním jeho dívka Jane (Aimee Teegarden) rozchází. Vzdát se jí ale nechce, a tak se rozhodne, že během týdenního volna odjede zpět do Ameriky a získá ji zpět. Odjede s ním i jeho nejlepší přítel Mickey Wright (Liam Hemsworth) i přesto, že opustit  místo služby je pro vojáka trestné a z takového vojáka se pak stává zběh.

Oba doufají, že vše za týden stihnou a vrátí se zpět do služby, aniž by si toho někdo všiml. Po příjezdu do Ameriky, ale Mickey nachází zalíbení v Candace (Teresa Palmer), a tak nám začíná pěkných pár dní v Americe, které ovšem nemusí dopadnout úplně dobře..

Liam Hemsworth není zrovna oscarový herec, jakého by si mnozí kritici představovali. V jeho 23 letech ale od něj nemůžeme čekat zázraky. Je ale označován za jednoho z nejnadanějších hollywoodských herců příští generace, takže se nám určitě časem ukáže, co v něm opravdu je. Možná to bude už ve filmu Love and Honor.

FOTO: Plakat Love and Honor

Liam Hemsworth a Teresa Palmer budou hezký pár. Zdroj: Deep Blue Pictures

Nový snímek Love and Honor přinese nejen další romantické drama s tematikou války, ale také příliv emocí, který může i překvapit. Ale to, jakým směrem se příběh bude pohybovat, je jasné už od začátku. Proto bychom film měli brát přece jenom trochu povrchněji a nehledat v něm žádné hloubky.

V USA se snímek v kinech objeví 22. března 2013. Česká premiéra zatím oznámena nebyla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer Love and Honor: Hemsworth jako voják, který zběhne kvůli lásce