Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k Red Band Society. Nový seriál od Stevena Spielberga

Anna Bílá

Anna Bílá

2. 6. 2014

Nové drama  Red Band Society bude sledovat příběh mladých dospělých z trochu jiného úhlu. Nebudou v něm zpívající středoškoláci ani jiné úchvatné pozadí. Jak můžeme vidět v traileru, tyto děti mají málo společného, krom jejich bydliště – pediatrické oddělení nemocnice Ocean Park.

video
play-sharp-fill

„Tvoje tělo nejsi Ty, tvoje duše jsi Ty. A oni do tvé duše nikdy nemůžou říznout.“ Na pilotu, který napsala Margaret Nagle, pracovali Steven Spielberg, Justin Falvey, Darryl Frank a Sergio Aguero. V přehledu Foxu se o seriálu můžete dočíst následující:

„Co kdyby nemocnice byla vaší střední školou, internátem i letním táborem v jednom? Co kdyby to bylo místo, kde se poprvé zamilujete a vytvoříte si přátelství na zbytek života? A co kdyby to všechno bylo podivným způsobem tou největší srandou, kterou jste zažili? To je svět Red Band Society.

Společnost Amblin Television Stevena Spielberga vám přinese provokativní, nekonvenční a místy komické středoškolské drama s oscarovou herečkou Octavií Spencer. Naskytne se vám pohled na partu teenagerů, kteří se setkají jako pacienti pediatrického oddělení nemocnice Ocean Park v Los Angeles.

„Seriál je částečně komedie, částečně drama s unikátním tónem. Dvacetiletý vypravěč Charlie (Griffin Gluck) je v kómatu. K Charlieho kamarádům z nemocnice patří Jordi Palacios (Nolan Sotillo), šestnáctiletý chlapec, který nelegálně překročil hranice Mexika do Kalifornie, aby našel léčbu v nemocnici s novým vedením.

Brzy zjistí, že to není nemoc, co změní jeho život, ale jeho noví přátelé. V nemocnici se setkáme také s Leem Rothem (Charlie Rowe), šestnáctiletým klukem s velkým charismatem a nezávislostí. Ale po roce života v nemocnici se začíná ztrácet. Když ho donutí, aby byl na pokoji s Jordim, je naštvaný a dotčený, dokud si neuvědomí, že jsou si podobní více, než si myslel.“

FOTO: Octavia Spencer jako sestra Jacksonová

Octavia Spencer jako sestra Jacksonová. Zdroj: FOX

Octavia Spencer hraje sestru Jacksonovou, která je popisována jako opatrovatelka, která je schopná jít přes mrtvoly, aby zajistila, že děti se dostanou skrz nejtěžší část jejich života.

Mezi dalšími herci se objeví Dave Annable, Brian Bradley, Ciara Bravo a Zoe Levin.

Do kin brzy vstoupí film Hvězdy nám nepřály a zdá se, že toto načasování je perfektní pro seriál, který by se zaměřil na teenagery s potenciálně smrtelnými zdravotními problémy. Perspektiva dospívajícího člověka v této otázce ještě nikdy nebyla na obrazovkách moc prozkoumána, takže bude zajímavé sledovat, jak se s tím Red Band Society popere. Navíc s ustupujícím Glee je to i šance pro Fox, jak se podívat na žánr mladých dospělých z jiného úhlu.

Red Band Society se začne vysílat každou středu už tento podzim.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k Red Band Society. Nový seriál od Stevena Spielberga