Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Wolf of Wall Street. Leonardo DiCaprio je opět milionářem

Redakce

Redakce

21. 6. 2013

Letos tu máme další spolupráci Martina Scorseseho a Leonarda DiCapria, která byla v posledních letech sázkou na jistotu. Tentokrát nás oscarový režisér oslní příběhem o životě milionáře, kterému se přezdívá Vlk z Wall Street, podle skutečné události.

video
play-sharp-fill

Martin Scorsese je jedním z nejlepších a nejtalentovanějších režisérů dnešní doby. Jeho spolupráce s Leonardem DiCapriem mu přinesla Oscara za režii snímku Skrytá identita a mnoho skvělých snímků, které se těší velké oblibě u diváků (Prokletý ostrov, Gangy New Yorku, Letec). V tomto roce uvede nový film The Wolf of Wall Street, kde poněkud ubere z vážnější noty a představí nám další velkou osobnost podobně jako ve filmu Letec.

Jordan Belfort byl milionářem, který v devadesátých letech založil investiční společnost. Jeho cit a chytrost v oblasti finančnictví mu na Wall Street pomohli vydělávat statisíce dolarů denně, a ne vždy legálním způsobem. Přezdívalo se mu Vlk z Wall Street. Peníze, moc a sláva mu zajistili přepych a luxus, ale také ho zavedli k drogám, alkoholu a nekonečným večírkům. Jeho život byl jako horská dráha, která jednoho dne musela sjet z vrcholu dolu ke dnu.

V hlavní roli Jordana Belforta se představí Leonardo DiCaprio, který si letos už milionáře zahrál ve snímku Velký Gatsby. Ve vedlejších rolích se objeví Matthew McConaughey (Bez kalhot, Sahara), Johan Hill (Moneyball, 21 Jump Street), Kyle Chandler (Argo, Super 8) a další.

Trailer pak napovídá, že film nebude jen vážným dramatem, ale nabídne nám zábavu, akci a napětí. Celkově film působí velmi sympaticky. Leonardo DiCaprio v hlavní roli je výbornou volbou a také zárukou skvělé podívané. Trailer je zábavný, má skvělou hudbu i vizuální stránku. Ukazuje ale také, že nás čeká i pořádné drama.

Zkrátka z toho kouká další výborný film Martina Scorseseho a už jen stačí si počkat na 14. 11. 2013, kdy má mít film premiéru v českých kinech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Wolf of Wall Street. Leonardo DiCaprio je opět milionářem