×
TOPZINE.cz

Trailer k filmu The Wedding Ringer: Kevin Hart pálí stařenky

FOTO: The Wedding ringer - youtube

Jak známo, kromě lásky se dá v dnešní době pořídit za peníze úplně všechno. A pokud jste opravdu zoufalí (a máte opravdu hodně peněz), můžete si na svou svatbu najmout klidně i svědka.

video

Doug (Josh Gad) je typickým příkladem hrdiny – trouby. Je přehnaně milý, své životní lásce Kaley Cuoco (The Big Bang Theory) by snesl modré z nebe a středoškolský pocit méněcennosti se ho zuby nehty drží po celý život. Zakřiknutý a nespolečenský Doug tak při plánování svatby stojí před těžkým rozhodnutím – přiznat své asociální sklony, nebo na ostatní zapůsobit partou fiktivních přátel?

Na radu svého kamaráda se proto rozhodne navštívit společnost Best M, Inc., která (ať se vám to zdá sebedivnější) pronajímá svědky. Nelehkého úkolu se ujme samotný ředitel Jimmy (Kevin Hart) a společně s Dougem se snaží okolí přesvědčit o tom, jak moc blízcí si jsou. I když je nakonec dostihne pořekadlo ‚lež má krátké nohy‘, nelze jim upřít vynalézavost, s jakou se do odvážného plánu vrhli.

A protože je to stálo nepřeberné množství vymyšlených historek, falešných fotek, a dokonce jednu téměř upálenou důchodkyni, možná nakonec sami zjistí, že po tom všem už pevné přátelství ani předstírat nemusí.

Cestičku k oltáři si komedie The Wedding Ringer prorazí v lednu příštího roku, na českou premiéru si ale počkáme až do 23. dubna.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..