×
TOPZINE.cz

Trailer k filmu The To Do List. Čekají nás Prcičky v ženském podání

FOTO: the to do list

Teen komedie The To Do List přichází s novou variací na Prcičky, kdy o panictví před vysokou budou chtít pro změnu přijít holky.

video

Hlavní hrdinkou filmu je Brandy, která zrovna končí střední školu a chystá se na vysokou. Před tím ale chce v létě stihnout několik zásadních věcí, a tak si napíše seznam toho, co udělat. Hlavním cílem Brandy je získat nové sexuální zkušenosti a nejít na vysokou jako panna. K tomu jí má dopomoci práce plavčice u bazénu, kde se bude snažit získat svalnatého plavčíka.

Že je vám taková zápletka povědomá? Zajisté jde o další variaci na známou sérii komedií Prci,prci, prcičky, která slavila úspěchy po celém světě. Filmaři se tedy rozhodli, že tentokrát nám ukáží sexuální strasti náctiletých z ženského pohledu. Co asi potěší je R-ková přístupnost (mladistvým vstup zakázán), takže nebudeme ochuzeni o sprosté hlášky a pikantní scény, čehož si můžeme všimnout už v traileru.

Obsazení pak nečítá mnoho známých jmen. V hlavní roli se představí u nás téměř neznámá Aubrey Plaza. Její zkušenou sestru si zahraje Rachel Bilson, která je divákům známá především ze seriálu O.C. nebo z filmu Jumper.

Celkem dlouhý trailer ukáže přesně to, co se od takové komedie čeká. Odlehčený děj, trapné situace hlavní hrdinky a zábavné přisprostlé scény. Prostě nezávadná podívaná na letní prázdninové večery, u které se snad pobavíme.

Problémem je ale jistá vyčerpanost tohoto tématu. Předem předpokládaný konec a hrozící nuda je něco, co odradí od návštěvy kina. Zda dokáže další americká teen komedie zaujmout a pobavit, se dozvíme v červenci 2013.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..