Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu The Brass Teapot: Konvice, která dává peníze

Redakce

Redakce

30. 1. 2013

brass_teapotMáte finanční problémy? Nejste schopni splácet dluhy? Nová komedie The Brass Teapot přináší řešení: pořiďte si kouzelnou konvici.

video
play-sharp-fill

Mladý pár John (Michael Angarano) a Alice (Juno Temple) má finanční problémy. Momentálně nemají práci a dělá jim velkou potíž s penězi vycházet. Jednou, když se jim porouchá auto a náhodou narazí na starožitnictví, objeví mosaznou čajovou konvici, která se jim zalíbí. Navíc zjistí, že když si jakkoli fyzicky ublíží, konvice sype bankovky. A tak se zdá, že jsou jejich problémy vyřešeny. Existuje ale nějaká hranice, kam jsou lidé pro peníze schopni dojít?

Snímek byl natočen podle literární předlohy a to stejnojmenné knihy The Brass Teapot. Snímek natočila režisérka Ramaa Mosly. „V této černé komedii je mezi Michaelem Angaranem a Juno Temple skvělá symbióza, která dokáže být upřímně sladká a romantická bez ztráty rázu komedie,“ uvedl šéf distribuční společnosti Magnolia Pictures Eamonn Bowles.

Přinese jim konvice štěstí, nebo neštěstí? zdroj: Magnolia pictures

Přinese jim konvice štěstí, nebo neštěstí? Zdroj: Magnolia Pictures

Někomu se může tato komedie zdát ztřeštěná, nebo nevkusná. Účelem komedie je ale pobavit a podle ukázky to film The Brass Teapot splňuje dokonale. Na své si přijdou určitě i romantické duše, protože hlavními postavami je mladý zamilovaný páreček, který ovšem zjišťuje, že peníze nepřináší jenom štěstí.

The Brass Teapot, Komedie / Fantasy / Thriller, USA, 2012, režie: Ramaa Masly, Hrají:  Juno Temple, Alexis Bledel, Alia Shawkat, Michael Angarano, Matt Walsh, Lucy Walters, Ben Rappaport, Billy Magnussen

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu The Brass Teapot: Konvice, která dává peníze