×
TOPZINE.cz

Trailer k filmu The Brass Teapot: Konvice, která dává peníze

brass_teapotMáte finanční problémy? Nejste schopni splácet dluhy? Nová komedie The Brass Teapot přináší řešení: pořiďte si kouzelnou konvici.

video

Mladý pár John (Michael Angarano) a Alice (Juno Temple) má finanční problémy. Momentálně nemají práci a dělá jim velkou potíž s penězi vycházet. Jednou, když se jim porouchá auto a náhodou narazí na starožitnictví, objeví mosaznou čajovou konvici, která se jim zalíbí. Navíc zjistí, že když si jakkoli fyzicky ublíží, konvice sype bankovky. A tak se zdá, že jsou jejich problémy vyřešeny. Existuje ale nějaká hranice, kam jsou lidé pro peníze schopni dojít?

Snímek byl natočen podle literární předlohy a to stejnojmenné knihy The Brass Teapot. Snímek natočila režisérka Ramaa Mosly. „V této černé komedii je mezi Michaelem Angaranem a Juno Temple skvělá symbióza, která dokáže být upřímně sladká a romantická bez ztráty rázu komedie,“ uvedl šéf distribuční společnosti Magnolia Pictures Eamonn Bowles.

Přinese jim konvice štěstí, nebo neštěstí? zdroj: Magnolia pictures
Přinese jim konvice štěstí, nebo neštěstí? Zdroj: Magnolia Pictures

Někomu se může tato komedie zdát ztřeštěná, nebo nevkusná. Účelem komedie je ale pobavit a podle ukázky to film The Brass Teapot splňuje dokonale. Na své si přijdou určitě i romantické duše, protože hlavními postavami je mladý zamilovaný páreček, který ovšem zjišťuje, že peníze nepřináší jenom štěstí.

The Brass Teapot, Komedie / Fantasy / Thriller, USA, 2012, režie: Ramaa Masly, Hrají:  Juno Temple, Alexis Bledel, Alia Shawkat, Michael Angarano, Matt Walsh, Lucy Walters, Ben Rappaport, Billy Magnussen

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..