×
TOPZINE.cz

Trailer k filmu The Brass Teapot: Konvice, která dává peníze

brass_teapotMáte finanční problémy? Nejste schopni splácet dluhy? Nová komedie The Brass Teapot přináší řešení: pořiďte si kouzelnou konvici.

video

Mladý pár John (Michael Angarano) a Alice (Juno Temple) má finanční problémy. Momentálně nemají práci a dělá jim velkou potíž s penězi vycházet. Jednou, když se jim porouchá auto a náhodou narazí na starožitnictví, objeví mosaznou čajovou konvici, která se jim zalíbí. Navíc zjistí, že když si jakkoli fyzicky ublíží, konvice sype bankovky. A tak se zdá, že jsou jejich problémy vyřešeny. Existuje ale nějaká hranice, kam jsou lidé pro peníze schopni dojít?

Snímek byl natočen podle literární předlohy a to stejnojmenné knihy The Brass Teapot. Snímek natočila režisérka Ramaa Mosly. „V této černé komedii je mezi Michaelem Angaranem a Juno Temple skvělá symbióza, která dokáže být upřímně sladká a romantická bez ztráty rázu komedie,“ uvedl šéf distribuční společnosti Magnolia Pictures Eamonn Bowles.

Přinese jim konvice štěstí, nebo neštěstí? zdroj: Magnolia pictures
Přinese jim konvice štěstí, nebo neštěstí? Zdroj: Magnolia Pictures

Někomu se může tato komedie zdát ztřeštěná, nebo nevkusná. Účelem komedie je ale pobavit a podle ukázky to film The Brass Teapot splňuje dokonale. Na své si přijdou určitě i romantické duše, protože hlavními postavami je mladý zamilovaný páreček, který ovšem zjišťuje, že peníze nepřináší jenom štěstí.

The Brass Teapot, Komedie / Fantasy / Thriller, USA, 2012, režie: Ramaa Masly, Hrají:  Juno Temple, Alexis Bledel, Alia Shawkat, Michael Angarano, Matt Walsh, Lucy Walters, Ben Rappaport, Billy MagnussenDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..