Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Sezóna zabíjení. Robert De Niro je kořistí Johna Travolty

Redakce

Redakce

8. 7. 2013

Nový thriller Killing Season nás zavede do prostředí Apalačských hor, kde se poprvé na plátně setkají dvě herecké hvězdy John Travolta a Robert De Niro. Svedou spolu souboj na život a na smrt.

video
play-rounded-fill

Film Killing Season, jak už název napovídá, se bude odehrávat v pustině hor, kam odjede americký veterán s tváří Roberta De Nira zapomenout na strašné vzpomínky z války v Bosně. V naprosté samotě tu tráví čas v přírodě a chce se oprostit od života vojáka. Jednoho dne zde ale potká cizince, kterému nabídne pomoc a přístřeší.

Netuší však, že muž s ruským přízvukem, kterého ztvárnil John Travolta, je ve skutečnosti bývalý srbský voják, který si přišel pro pomstu. Tak začíná boj na život a na smrt, kdy se opět střetne americká strana se srbskou, stejně jako ve válce. John Travolta rozpoutá smrtící hon na Roberta De Nira.

Největším lákadlem filmu je jednoznačně herecké obsazení hlavních rolí. Robert De Niro a John Travolta se tu totiž poprvé za svou dlouhou kariéru potkají ve filmu. A podle traileru to výborně funguje. John Travolta záporáky umí skvěle (vzpomeňme si na vynikající Tváří v tvář) a tady ještě ke všemu přidal ruský přízvuk, který přidává na autentičnosti postavy.

De Niro v traileru přesvědčí, že ještě nepatří do starého železa, a určitě potrápí srbského vojáka při jeho pokusech ho zabít. Celý trailer je naladěn na vážnou notu, takže nás nejspíš čeká nefalšovaný thriller, kdy budeme v napětí očekávat, jak tahle hvězdná hra na kočku a myš dopadne.

Napětí, skvělé herecké obsazení a celkem zajímavá zápletka odehrávající se v čisté přírodě, to od Killing Season očekáváme. Zda nás tvůrci nezklamou a představí napínavé a originální souboje jeden na jednoho, kdy se nebudeme nudit ze stále se opakujících rvaček, se dozvíme v červenci 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Sezóna zabíjení. Robert De Niro je kořistí Johna Travolty