Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Revival: Zuzana Bydžovská pobíhá nahá na koncertě

Česká rocková skupina SMOKE se rozpadla před více než čtyřiceti lety. Co může přimět její značně prošedivělé členy, aby se dali zpátky dohromady?

play-rounded-fill

Odpověď není příliš těžká. Vedle touhy po zábavě, obnovení slávy nebo jednoduchém přivýdělku je očividné, že na všechny čtyři členy padla tak trochu krize středního věku (v tomto případě značně pokročilého středního věku).

Kapela ve složení Bolek Polívka, Karel Heřmánek, Miroslav Krobot a Marián Geišberg se ve snímku Revival vrhá do staronového dobrodružství po hlavě. Znovu se učí rytmicky trhat hlavou, energicky mlátit kytarou o zem a oslňovat ženské publikum.

Manželka jednoho z nich, Zuzana Bydžovská, si své nestárnutí dokazuje zase exhibicionismem na koncertě, kterým protestuje proti jejich návratu na hudební scénu.

FOTO: Revival - Bontonfilm

Jsme jedničky! Stouni a Brouci ať se jdou bodnout. Zdroj: Bontonfilm CZ

Že asi všechno nepůjde po másle a revival skupiny nebude úplně ve stylu Rolling Stones, je jasné na první pohled. Stejně tak ale trailer k nové komedii režisérky Alice Nellis nabízí zábavu, a hlavně autentické záběry starší generace, která se snaží obnovit své mládí, v nichž možná poznáte i některé vaše příbuzné.

Premiéra 11. července letošního roku tak ukáže, jestli se Revival zařadí mezi oblíbené české komedie nebo dojde na slova Vojty Dyka (filmového syna Bolka Polívky): „Odvážní senioři? Vždyť je to morbidní!“

play-rounded-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Revival: Zuzana Bydžovská pobíhá nahá na koncertě