Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Resident Evil: Afterlife odhaluje Millu Jovovich

Redakce

Redakce

11. 8. 2010

Nový trailer ukázal bojové scény Milly Jovovich ze souboje se společností Umbrella Corporation, která se zabývá genetickými výzkumy.

FOTO:scéna z Resident Evil:Afterlife

Resident Evil: Afterlife Zdroj: distributor filmu

Resident Evil je filmová adaptace stejnojmenné PC hry firmy Capcom. Ve čtvrtém pokračování uvidíme zničený svět plný infikovaných obětí, které se staly zombiemi. Alice pokračuje ve své cestě hledání přeživších a snaží se je dovést do bezpečí. Její spor se společností Umbrella Corporation se vyhrotil, pomoci se jí rozhodne starý přítel. Vyrážejí do L.A., které je plné zombie. Čeká je boj o přežití.

Vedle boku Milly Jovovich se objeví americká herečka Ali Larter, taktéž Wentworth  Miller, Shawn Roberts i Boris Kodjoe. Režisérem stejně jako v předešlých dílech zůstává Paul W.S. Anderson. Resident Evil: Afterlife je proveden ve 3D a v amerických kinech se bude promítat od 10. září.

Na tiskové konferenci filmu režisér Anderson a produkční Jeremy Bolt prozradili, že páté pokračování je možné, pokud přicházející čtvrtý díl bude mít úspěch. A to rozhodnou až diváci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Resident Evil: Afterlife odhaluje Millu Jovovich