Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Osamělý jezdec. Nová ukázka prozrazuje část děje

Redakce

Redakce

23. 5. 2013

Johnny Depp opět v roli indiána pomůže v boji za spravedlnost. Novodobý western Osamělý jezdec slibuje podle traileru zajímavý návrat do dob Divokého západu. Pojďme se na něj podívat.

video
play-sharp-fill

Osamělý jezdec, jako novodobý western, je příběhem velice roztodivné dvojice. Jedním z protagonistů je indiánský bojovník Tonto. Toho si zahraje podivín Johnny Depp, který má s westerny zkušenost například z filmu Mrtvý muž.

Jeho partnerem v boji mu bude samozvaný strážce zákona John Reid, jezdec na sněhově bílém koni. Osamělého jezdce si zahraje celkem neznámý Armie Hammer.

Příběh filmu vychází ze stejnojmenného amerického seriálu těšícího se u domácího publika velkého zájmu. U nás je tato série téměř neznámá. Hlavní lákadla režiséra Gore Verbinskiho budou podle traileru hlavně efektivní výbuchy a komediální umění Johnnyho Deppa.

Verbinski se v tomto projektu spojil opět se svými kumpány z úspěšné franšízy Piráti z Karibiku, s Deppem a producentem Jerrym Bruckheimerem. Už jen tato jména jsou zárukou velice napínavé a humorně laděné akce.

Premiéra snímku je u nás plánována na 4. července 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Osamělý jezdec. Nová ukázka prozrazuje část děje