Trailer k filmu Osamělý jezdec. Nová ukázka prozrazuje část děje

FOTO: Osamělý jezdec

Johnny Depp opět v roli indiána pomůže v boji za spravedlnost. Novodobý western Osamělý jezdec slibuje podle traileru zajímavý návrat do dob Divokého západu. Pojďme se na něj podívat.

[flowplayer src=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/05/The-Lone-Ranger-Official-Trailer-4-2013-Johnny-Depp-Armie-Hammer-Movie-HD1.mp4′ width=460 height=259 splash=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/05/lone-ranger1xcf.jpg’]

Osamělý jezdec, jako novodobý western, je příběhem velice roztodivné dvojice. Jedním z protagonistů je indiánský bojovník Tonto. Toho si zahraje podivín Johnny Depp, který má s westerny zkušenost například z filmu Mrtvý muž.

Jeho partnerem v boji mu bude samozvaný strážce zákona John Reid, jezdec na sněhově bílém koni. Osamělého jezdce si zahraje celkem neznámý Armie Hammer.

Příběh filmu vychází ze stejnojmenného amerického seriálu těšícího se u domácího publika velkého zájmu. U nás je tato série téměř neznámá. Hlavní lákadla režiséra Gore Verbinskiho budou podle traileru hlavně efektivní výbuchy a komediální umění Johnnyho Deppa.

Verbinski se v tomto projektu spojil opět se svými kumpány z úspěšné franšízy Piráti z Karibiku, s Deppem a producentem Jerrym Bruckheimerem. Už jen tato jména jsou zárukou velice napínavé a humorně laděné akce.

Premiéra snímku je u nás plánována na 4. července 2013.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Denisa Marešová
Narodila se roku 1989 v Litomyšli. Chodila na zdejší gymnázium, v současné době studuje čtvrtým rokem Teorii filmu v Brně. Do redakce nastoupila v říjnu roku 2011, do rubriky Fanzine.cz.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*