×
TOPZINE.cz

Trailer k filmu Osamělý jezdec. Nová ukázka prozrazuje část děje

Johnny Depp opět v roli indiána pomůže v boji za spravedlnost. Novodobý western Osamělý jezdec slibuje podle traileru zajímavý návrat do dob Divokého západu. Pojďme se na něj podívat.

Osamělý jezdec, jako novodobý western, je příběhem velice roztodivné dvojice. Jedním z protagonistů je indiánský bojovník Tonto. Toho si zahraje podivín Johnny Depp, který má s westerny zkušenost například z filmu Mrtvý muž.

Jeho partnerem v boji mu bude samozvaný strážce zákona John Reid, jezdec na sněhově bílém koni. Osamělého jezdce si zahraje celkem neznámý Armie Hammer.

Příběh filmu vychází ze stejnojmenného amerického seriálu těšícího se u domácího publika velkého zájmu. U nás je tato série téměř neznámá. Hlavní lákadla režiséra Gore Verbinskiho budou podle traileru hlavně efektivní výbuchy a komediální umění Johnnyho Deppa.

Verbinski se v tomto projektu spojil opět se svými kumpány z úspěšné franšízy Piráti z Karibiku, s Deppem a producentem Jerrym Bruckheimerem. Už jen tato jména jsou zárukou velice napínavé a humorně laděné akce.

Premiéra snímku je u nás plánována na 4. července 2013.

Trailer k filmu Osamělý jezdec. Nová ukázka prozrazuje část děje
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.