TRAILER: Filth láká na sex, alkohol, kokainové orgie a pohlavní choroby

FOTO: Filth - James McAvoy

Pokud si chcete na intenetu přehrát trailer k filmu Filth, nejspíš na vás výhružně zabliká upozornění, že musíte být starší 18 let; a to upozornění tam rozhodně není jen tak pro zábavu.

Drogy, sex, alkohol, cigarety, následné zvracení, intriky, požitkářství a absolutní mimóza. I tak by se dal v pár slovech shrnout trailer k novému snímku Filth, který zcela otevřeným a očividně necenzurovaným způsobem demonstruje odvrácenou tvář všedního života.

Workoholický policista Bruce v podání Jamese McAvoye se tímhle způsobem života snaží prokousat k lepší kariéře a neváhá přitom podrážet všechny své kolegy.

Jako jeho alter ego a zároveň i vypravěč zde netypicky vystupuje jako tasemnice pobývající v jeho břiše, která osvětluje příčiny jeho jednání.

Zdá se vám to stále málo? Nebojte, popisek filmu láká navíc na hotové kokainové orgie, sexuální maraton a nemoci genitálií tak nepříjemné, až se vám tou hrůzou budou ježit chlupy na rukou. Pozvánka vskutku netypická, nemyslíte?

Drama bylo natočeno podle stejnojmenné knižní předlohy od Irvina Welshe, jež by u nás v Česku měla brzy vyjít pod názvem Svinstvo. Ať už se rozhodnete statečně film zhlédnout až do konce nebo si před ním raději přečtete knížku, aby šok v kině nebyl tak velký, přejeme vám pevné nervy. A silný žaludek; budete ho potřebovat.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Vendula Kadlecová

Autorka je redaktorkou . Studuje českou filologii se zaměřením na editorství ve sdělovacích prostředcích v Olomouci. Věnuje se také tvorbě univerzitního časopisu. Mezi její záliby patří řecká mytologie, knihy a kofein.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*