Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

TRAILER: Filth láká na sex, alkohol, kokainové orgie a pohlavní choroby

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

16. 4. 2013

Pokud si chcete na intenetu přehrát trailer k filmu Filth, nejspíš na vás výhružně zabliká upozornění, že musíte být starší 18 let; a to upozornění tam rozhodně není jen tak pro zábavu.

video
play-sharp-fill

Drogy, sex, alkohol, cigarety, následné zvracení, intriky, požitkářství a absolutní mimóza. I tak by se dal v pár slovech shrnout trailer k novému snímku Filth, který zcela otevřeným a očividně necenzurovaným způsobem demonstruje odvrácenou tvář všedního života.

Workoholický policista Bruce v podání Jamese McAvoye se tímhle způsobem života snaží prokousat k lepší kariéře a neváhá přitom podrážet všechny své kolegy.

Jako jeho alter ego a zároveň i vypravěč zde netypicky vystupuje jako tasemnice pobývající v jeho břiše, která osvětluje příčiny jeho jednání.

Zdá se vám to stále málo? Nebojte, popisek filmu láká navíc na hotové kokainové orgie, sexuální maraton a nemoci genitálií tak nepříjemné, až se vám tou hrůzou budou ježit chlupy na rukou. Pozvánka vskutku netypická, nemyslíte?

Drama bylo natočeno podle stejnojmenné knižní předlohy od Irvina Welshe, jež by u nás v Česku měla brzy vyjít pod názvem Svinstvo. Ať už se rozhodnete statečně film zhlédnout až do konce nebo si před ním raději přečtete knížku, aby šok v kině nebyl tak velký, přejeme vám pevné nervy. A silný žaludek; budete ho potřebovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TRAILER: Filth láká na sex, alkohol, kokainové orgie a pohlavní choroby