Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Underworld: Awakening. 3D upírka v latexu není jako Edward

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

22. 8. 2011

Potřetí se do kin vrací upírka Selene. Kate Beckinsale nasadila latexový kostýmek, připravila si tesáky a díky první ukázce k filmu Underworld: Awakening se můžete opět těšit na nějakou tu krev a protipól třpytícího se Edwarda Cullena.

Upírka Selene se vrací potřetí, zato ve čtvrtém Underworldu, Zdroj: youtube.com

S upírskou ságou (ne, tentokrát to není Stmívání) Underworld se to má divně. Nejprve vyšly dva díly a odrostlejší fanoušci hororů líznutých fantasy a nějakou tou romancí byli nadšeni. Sice nešlo o žádná veledíla, ale diváci se k nim pořád vraceli, už jen kvůli sličné Kate Beckinsale, která jakožto upírka řeší spory mezi svou rasou a vlkodlaky.

Pak přišel třetí díl, Vzpoura Lycanů. Beckinsale se tu zničehonic neobjevila, nahradila ji Rhona Mitra, která postrádala charisma i herecký um. Ale v roce 2012 se stará dobrá upírka Selene vrací, tedy probouzí se z kómatu. Přichází do světa, kde o upírech i Lycanech lidé vědí, ale moc se jim jejich existence nezamlouvá. Soudě podle traileru, triky se vyšvihly o stupeň výš a jak jinak, všechno uvidíme ve 3D.

Režírovat budou dva zatím málo známí Švédové, takže by mohlo ubýt amerického dojáku a přibýt severské temnoty. I sama Beckinsale vypadá celkem nadšeně z natáčení dalšího Underworldu: „Předchozí dva jsem točila s Lenem Wisemanem a nakonec jsem si ho vzala, takže mě to celkem bavilo. Stěžovat si na to, že tentokrát s Lenem netočím, by bylo divné. Navíc mít dva režiséry, a k tomu Švédy, už musí být samo o sobě jiné.“

Underworld: Awakening

Akční/Fantasy/Horor
USA, 2012

Režie: Mans Marlind, Björn Stein
Hrají: Kate Beckinsale, Charles Dance, Michael Ealy, India Eisley, Stephen Rea, Sandrine Holt, Kris Holden-Ried, Richard Cetrone, Theo James

Premiéra v ČR: 19. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Underworld: Awakening. 3D upírka v latexu není jako Edward