Trailer filmu This is the End: Hermiona krade drogy a Rihanna umírá

Pokud jste fanoušky ztřeštěné komedie Travička zelená (Pineapple Express), budete potěšeni, protože si pro vás její tvůrci připravili komedii ještě bláznivější.

Na planetu Zemi útočí mimozemská civilizace. Tentokrát ne však pod taktovkou Rolanda Emmericha, ale za dohledu tvůrců filmu Travička zelená. James Franco, který hraje sám sebe (jako většina herců), pořádá megalomanskou párty a vše jde podle plánu těch nejdivočejších večírků.

Problém nastane ve chvíli, kdy na Zemi začnou útočit mimozemšťané. Schytá to Rihanna, která spadne do jámy lvové a za ní se poroučí i Jason Segel. Partička kamarádů se tedy zabarikáduje v domě a při rozdělování zásob na přežití apokalypsy dojde na hádku o tyčinku Milky Way. Ale co na tom sejde, když o několik minut později do domu vtrhne Emma Watson a se sekyrou v ruce hrdinům jejich zásoby ukradne.

Že to je šílenost? Snad si tvůrci nevystříleli všechnu munici v traileru a budeme se mít na co těšit ve filmu. To ostatně zjistíme 3. října 2013, na kdy je plánována premiéra.

Trailer filmu This is the End: Hermiona krade drogy a Rihanna umírá
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*