Trailer filmu The Lone Ranger: Podívejte se na speciál k Super Bowlu

FOTO: The Lone Ranger

FOTO: The Lone RangerJedním z trailerů, které byly vypuštěny ku příležitosti zámořského Super Bowlu je i trailer k očekávanému filmu The Lone Ranger v hlavní roli s Armie Hamerem a Johnny Deppem.

I když mají Super Bowlové trailery kratší stopáž, povedlo se toho v tomto případě plně využít a dodat traileru více napětí, jež  umocňuje především začátek. Další sled scén slibuje akční podívanou s komickými prvky. Jako u pravého westernu nebude samozřejmě chybět vlaková honička, jízda na koních a trestání bezpráví.

Ačkoli studio Walt Disney, které se na filmu podílelo, prosazuje myšlenku, že western není žánrem, který dnes táhne diváky do kin, Johnny Depp vkládá do filmu velké naděje. Už samo působení tohoto herce v Lone Rangerovi slibuje vysokou návštěvnost.

Vpuštění příběhu Johna Reida (Armie Hammer) a indiánského bojovníka Tonta (Johnny Depp) na plátna kin je neustále odsouváno. V současnosti by měla premiéra v ČR proběhnout 8. srpna 2013.

 

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Tereza Žluvová
Narodila se roku 1990 ve Staré Boleslavi. Vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, obor Audiovizuální komunikace a tvorba. Do redakce Topzine.cz nastoupila v listopadu 2012. Přispívá do rubriky Film a TV.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*