Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Strašáci: Dávejte si pozor na svoje ex!

Marek Benda

Marek Benda

16. 6. 2011

OBR: StrašáciPo smrti otce se známá herečka vrací se svým hollywoodským manželem, spisovatelem, do rodného městečka, aby dohlédla na opravu nemovitosti, která bude posléze určena k prodeji. Rodinný dům se nachází uprostřed nádherné krajiny. Tak proč si neužít? Ale co když se nebeský odpočinek zvrtne v pekelný boj o přežití?

OBR: Strašáci

Na to léto nikdy nezapomeneme..., Zdroj: youtube.com

Strašáci jsou remakem původního Peckinpahova snímku z roku 1971. Ústřední vyděšenou dvojici si místo Dustina Hoffmana a Susan George zahrají James Marsden (David) a Kate Bosworth (Amy).

Trailer začíná koncem. V rychlém adrenalinovém sledu nám problikávají před očima scény z thrillerové studny. To navnadí ke sledování zbytku krátkého promítání. Zamilovaný pár přijíždí k domu D. Naprostá idyla se postupně začíná měnit s tím, jak podivní přátelé z dětství, mezi nimiž je i expřítel Amy, více dotírají.

Výsledek bude založen na hereckých výkonech v relativně stísněných kulisách města, ale hlavně v rodinném domě, ve kterém se odehraje klíčová část filmu. Trailer v tomto směru láká diváky nejvíce. Snad bude celek stát za to.

Strašáci (Straw Dogs)

USA, 2011
Thriller

Režie: Rod Lurie
Hrají: James Marsden, Kate Bosworth, Alexander Skarsgård, Rhys Coiro, James Woods, Dominic Purcell

Premiéra v ČR: 3. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Strašáci: Dávejte si pozor na svoje ex!