Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Shame: Fassbender bude tentokrát magnetem na ženy

Redakce

Redakce

23. 11. 2011

FOTO: Shame-2011-michael-fassbender-at-bedNenáročná ukázka o náročném životě jednoho třicátníka, kterému jeho náruživost přerostla přes hlavu. Spát s tolika ženami, s kolika to jen jde, aniž by v tom byly city?Lehce podprahové motto filmu je hlavně nezávazně.

FOTO: shame-michael-fassbender-raining

Zbitý, promočený a sám. Jak tohle dopadne? Zdroj: distributor filmu

Brandon (Michael Fassbender) nemá ani v nejmenším problém se ženami navázat kontakt a okouzlit je, ba naopak. Ony s ním nápadně flirtují v metru, po očku ho sledují při tanci, ač jsou na parketu s někým jiným, a když mu zrovna nevlezou do postele samy, tak si jednoduše zaplatí profesionálku. Že tento způsob života není žádný med, dokazují šrámy na obličeji a potlučené ruce. Nemluvě o tom, co není na první pohled vidět.

Čtěte více: Fassbender se objevil i ve filmu X-Men: První třída

Jenže jednoho dne mu na dveře zaklepe sestra Sissy v podání Carey Mulligan a Brandonův život nabere nový směr. Jeho dosavadní stereotyp utrží citelnou ránu, každodenní rutina točící se okolo jeho sexuálních potřeb je v troskách. Společně se stanou ústředním tématem celého příběhu a jejich chování dává tušit nějaké tajemství.

Tam, kde první trailer začal, druhý končí. Michael Fassbender jako Brandon stojí sám na břehu řeky Hudson v New Yorku a tematická hudba utichá s posledními tóny klavíru. Proč zrovna název Shame? O jaký druh ostudy či hanby se vlastně jedná a co se skrývá pod pokličkou jménem Sissy? Pokud jste již neviděli premiéru v zámoří, u nás si na odpovědi budete muset počkat do února příštího roku.

Stud / Shame

Drama
Velká Británie, 2011

Režie: Steve McQueen
Hrají: Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale, Nicole Beharie, Jennifer Butler

Premiéra v ČR: 16. února 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Shame: Fassbender bude tentokrát magnetem na ženy