Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Noc hrůzy: Colin Farrell je upír? Čteš moc Twilight

Marek Benda

Marek Benda

12. 6. 2011

OBR: Noc hrůzyCharles Brewster (Anton Yelchin) je tuctový mladík s teenagerskými problémy týkajícími se školy a holek. Na první pohled nic zvláštního. Jakmile však začnou v blízkosti jeho souseda mizet osoby, začíná vyplouvat najevo tajemství, které mělo být pohřbeno. Charles má podezření, že v sousedství žije upír. Kdo mu uvěří?

OBR: Noc hrůzy

Vidím město, jehož sláva hvězd se dotýká..., Zdroj: youtube.com

Noc hrůzy je remakem stejnojmenného amerického filmu z roku 1985. Do kabátu jednadvacátého století ho převede režisér Craig Gillespie, který má za sebou spoustu reklam, dvě komedie a několik televizních filmů, takže nás na podzim v kině může jen překvapit. K dispozici má charismatického upíra Colina Farrella. Ten v traileru vypadá opravdu démonicky.

Když se podíváte na filmy, které se chystají do distribuce, tak zjistíte, že většina z nich si hraje s dvěma žánry. Zde (opět) komediální začátek ze školního prostředí (něco jako Prci, prci, prcičky) nahradí thrillerové až hororové vyprávění. Poté, co projde trailerem atmosféra jako ze Šestého smyslu a klasické béčkové lekačky, dojdeme ke strhující hře na kočku a myš. Zrodil se nový Van Helsing, a jedinou otázkou tak je, zdali bude upír pokořen.

Trailer vypadá vskutku podařeně a vábivě láká (nejen) zamilované páry do zatemnělých sálů. Na co jiného jít?

Noc hrůzy (Fright Night)

USA, 2011
Komedie/Horor

Režie: Craig Gillespie
Hrají: Colin Farrell, Anton Yelchin, Christopher Mintz-Plasse, David Tennant, Toni Collette, Imogen Poots

Premiéra v ČR: 13. října 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Noc hrůzy: Colin Farrell je upír? Čteš moc Twilight