Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu My Idiot Brother: Návrat idiota Paula Rudda ve volném pokračování

Redakce

Redakce

2. 5. 2011

Weinstein Company uvedla první upoutávku na komedii s názvem My Idiot Brother. Hlavním hrdinou tohoto humorného snímku je Ned. Ned, kterého ztvárnil Paul Rudd, se snaží dělat dobré věci a pomáhat své rodině. Jeho skutky však mají nešťastné konce a on vždycky vypadá jako hlupák.

Paul Rudd se do role Neda vžil se vší suverenitou, Zdroj: distributor filmu

Příběh Neda začíná v okamžiku, kdy je propuštěný z vězení a získává svobodu. Do žaláře ho dostalo právě jeho hloupé selhání, snažil se prodat marihuanu policejnímu důstojníkovi. Po návratu domů putuje od sestry k sestře, kde se s jejich pomocí snaží opět postavit na vlastní nohy. Ned s nejlepšími úmysly provádí veselé katastrofální kousky, čímž přivádí rodinu k šílenství. Ta však pro něj nakonec nalezne porozumnění.

Snímek režíruje Jesse Peretz, který jako posily Paulu Ruddovi povolal Zooey Deschanel (500 dní se Summer) a Emily Mortimer (Match Point, Vřískot 3). Další postavy ve filmu ztvární Hugh Dancy, Elizabeth Banks nebo Rashida Jones. Společnost těchto herců si můžeme užít 26. srpna letošního roku, kdy snímek přijde do kin (alespoň těch amerických).

My Idiot Brother

Komedie
USA, 2011

Režie: Jesse Peretz
Hrají: Paul Rudd, Elizabeth Banks, Zooey Deschanel, Rashida Jones, Adam Scott, Emily Mortimer, Steve Coogan, Hugh Dancy, Janet Montgomery, Kathryn Hahn, Shirley Knight

Premiéra v USA: 26. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu My Idiot Brother: Návrat idiota Paula Rudda ve volném pokračování