Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Kozí příběh 2: Se sýrem a s Lábusem ve 3D

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

13. 5. 2011

Kozí příběh se vrací a opět se představí českým divákům i ve třetím rozměru. Tentokrát ovšem nejen svou animací, ale rovnou i za pomoci 3D brýlí. Minulý díl byl ovšem, ať už byla grafika na české poměry sebelepší, zoufalý po scenáristické stránce. Jak je na tom jeho pokračování s přídomkem „se sýrem“?

Koza v oparu ranního slunce, jak poetické, Zdroj: distributor filmu

První teaser tvůrci představili na festivalu animovaného filmu Anifilm. Není z něj ještě úplně jasné, o co ve snímku půjde, nicméně je jisté, že se vrací koza a její dabér Jiří Lábus. Jak je v zahraničí zvykem, první ukázka ještě mnoho neprozradí, spíš navnadí fanoušky. A podle teaseru půjde hlavně o dětské fanoušky.

Velkým problémem prvního Kozího příběhu bylo, že se neuměl rozhodnout, pro koho je. Infantilní průpravy směřovaly na dětské publikum, ovšem přisprostlé (a často nevkusné) vtípky zase naznačovaly, že by se měli bavit i ti rodiče. Uvidíme, jestli se tvůrci poučili a nabídnou tentokrát i něco inteligentnějšího. Animace je totiž kvalitní a má osobitý styl. Tak snad už jen ten scénář… Režisér (Jan Tománek) každopadně zůstal stejný.

Na Kozí příběh se sýrem si ale diváci ještě počkají. Do kin se totiž dostane až příští rok.

Kozí příběh se sýrem

Animovaný/Rodinný
Česko, 2012

Režie: Jan Tománek
Hrají: Jiří Lábus, Matěj Hádek, Mahulena Bočanová

Premiéra v ČR: 2. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Kozí příběh 2: Se sýrem a s Lábusem ve 3D