Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Kontraband: Peníze jsou vždy až na prvním místě

Marek Benda

Marek Benda

3. 10. 2011

OBR: KontrabandKontraband je příběh o nemilosrdném podsvětí, které je nasáklé drogami, zradou a krví. Chris Farraday býval profesionálem ve své kriminální činnosti drogového dealera. Chtěl mít klid. Řeka zločinu si ho však opět najde a vtáhne do nebezpečné akce.

OBR: Kontraband

Money, money, money must be funny Zdroj: distributor filmu

Kontraband je žhavý americký thriller, který k nám dorazí z mrazivé dílny islandského režiséra Baltasara Kormákura. V hlavní roli Chrise Farradaye se objeví Mark Wahlberg a na plátně zazáří i neutuchající krása Kate Beckinsale (půvab neztrácí i bez latexového oblečku, i když i do toho se oblékne v pokračování trilogie Underworld s podtitulem Probuzení).

Trailer se snaží navodit atmosféru kvalitního thrilleru, ze které nejvíce sálá vůně peněz. Chris se chce už věnovat jen své rodině, když to však manželčin bratr v branži zvorá, musí se do byznysu vrátit a vše napravit. Ve filmu je vždy radost pozorovat postavu, která není žádným béčkem v oboru, ví, co dělá, a neváhá zmáčknout spoušť, když je to zapotřebí. Bude se střílet, unášet a vyhrožovat.

Ale nebyl by to pořádný thriller, kdyby vše šlo jako po másle. Bude tedy záležet na hlavním představiteli Marku Wahlbergovi, zdali přijde divákovi natolik charismatický, aby mu držel palce. Jinak by se mohl snímek sesypat jako domeček z karet.

Kontraband (The Contraband)

USA, 2012
Thriller

Režie: Baltasar Kormákur
Hrají: Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster, Giovanni Ribisi, Diego Luna, J.K. Simmons, Lucas Haas, Monica Acosta

Premiéra v ČR: 26. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Kontraband: Peníze jsou vždy až na prvním místě