Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Immortals: Antická řežba od tvůrců 300: Bitvy u Thermopyl

Marek Benda

Marek Benda

1. 5. 2011

OBR: ImmortalsKrál Hyperion, posedlý mocí, vyhlásil válku proti samotnému lidstvu. K dispozici má krvežíznivou armádu. To mu ale nestačí. Pátrá po starodávném luku vytvořeném samotným Áresem, aby mohl vyzvat a zničit samotné Bohy. Prostý hrdina z lidu Theseus, vyvolený Diem, musí sjednotit lid proti králi.

OBR: Immortals

Artuš osvobozuje meč z kamene? Ne, to je jiná pohádka. Zdroj: youtube.com

Nejlákavějším členem hereckého ansáblu je představitel nemilosrdného krále Hyperiona. Mickey Rourke má již několik drsných rolí za sebou, tato mu tedy bezesporu padne.

Trailer nás upozorňuje na to, že producenti filmu také zaštítili snímek 300: Bitva u Thermopyl. Na celém vzezření adrenalinové ukázky je to znát. Od digitálních orgií v podobě velkolepých bitev a záplav přes stylizaci filmu do šedavých, vybledlých odstínů barev až po samotný námět, zobrazení hrdinů a přikrášlujících skutečností (tři vypálené šípy, čtyři letící).

Celou cestu podstoupíme opět ve 3D. Fanoušci všemožných vizuálních fascinací si zkrátka přijdou na své. Pod tou tunou pozlátka však ještě musí číhat dobré zpracování. A zde je místo pro řecký skepticismus.

Immortals

USA, 2011
Akční/Drama/Fantasy

Režie: Tarsem Singh
Hrají: Henry Cavill, Mickey Rourke, Freida Pinto, John Hurt, Kellan Lutz, Joseph Morgan, Isabel Lucas, Luke Evans

Premiéra v ČR: 10. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Immortals: Antická řežba od tvůrců 300: Bitvy u Thermopyl