Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Hobo with a Shotgun: Pumpovací brokovnice je cesta k spravedlnosti

Redakce

Redakce

6. 4. 2011

Někdy je toho až příliš. Tak moc, že člověk už nemůže nadále zůstávat lhostejným ke vší hnilobě a rozkladu zdravé společnosti. Toho si je vědom i houmlesák jménem Hobo, který bere spravedlnost do vlastních rukou.

Pokud nejste zrovna movití, pak vám může i dekl od kanálu posloužit jako módní doplněk, Zdroj: distributor filmu

Proč ne? Když to nejde po dobrém, tak už zbývá jen ta horší varianta, s pumpou a pár náboji v komoře.

Kanadsko-americkému nezávisláku jménem Hobo with a Shotgun dal základ fiktivní trailer, který zvítězil v soutěži doprovázející premiéru dvojfilmu Grindhouse: Planeta Teror a Grindhouse: Auto Zabiják. Hobův osud si tedy prošel stejnou výrobní šablonou jako třeba Machete Roberta Rodrigueze. A vypadá to, že se tyhle dva ani moc lišit nebudou.

Příběhově se tady nedá moc o čem mluvit: Jeden po spravedlnosti bažící bezdomovec (v podání Rutgera Hauera), jedno skrz naskrz prohnilé město budoucnosti a jedna věrná opakovací brokovnice – a jatka můžou začít. Tím mám na mysli opravdu syrovou až absurdní brutalitu, od které se odvíjí i rating traileru (17+). Upoutávce pak nasazují korunu těžkooděnci připomínající zaryté fanoušky S & M nebo pedofilní Santa, jemuž je záhy po uvedení na scénu vystřelen mozek… Prostě totální bordel a béčko až na půdu, ale vše s naprosto kamennou tváří.

Co se kinodistribuce týče, nám bohužel zbudou jen oči pro pláč, tak snad alespoň někdy na DVD. Zbytek světa si užívá premiéry právě někdy v těchto dnech.

Hobo with a Shotgun

Akční/Dobrodružný/Krimi/Thriller
USA/Kanada, 2011

Režie: Jason Eisener
Hrají:
Rutger Hauer, Gregory Smith, Robb Wells, Molly Dunsworth, Nick Bateman, Brian Downey

Premiéra v USA: 21. ledna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Hobo with a Shotgun: Pumpovací brokovnice je cesta k spravedlnosti