Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Henry Proper a Tajemný sklad lihovin: Střízlivé nás nedostanete!

Marek Benda

Marek Benda

6. 5. 2011

Henry Proper se vrací do Neštovic. Opět to nebude mít lehké, někdo z jeho blízkých mu půjde po krku. Navíc kdosi nutí studenty ke střízlivosti. To má za následek zkamenění. A aby toho nebylo málo, ruská mafie neustále sílí.

Po uvedení Pána prstenů a Harryho Pottera se vyrojila také spousta předabovaných verzí. Wadní Bratři si vzali do svého hledáčku druhý jmenovaný fenomén a vytvořili komplexní příběh, který je neméně populární, ale hlavně vtipný a na hranici trapnosti.

S tím WB nesouhlasí – na svých stránkách uvádí, že první díl (Henry Proper a Šutr mudrců) se stal s odstupem času pro ně samé neskutečně trapný a mizerný. A proto přicházejí s druhým dílem, který bude stát opravdu za to.

Henry Proper a Tajemný sklad lihovin dějově navazuje na Šutr mudrců. Pochopitelně se vrací všichni staří známí: od Henryho, Slona, Hermelínu až po Bumbála, Šňupa či Bagrida. Můžeme se těšit na ty samé hlasy, jelikož převážně dabují ti samí lidé.

A teď pár slov k traileru. Jeho funkce se zde omezila na navnadění diváků. To nepřekvapí, vezmeme-li v potaz, že jde o předabovaný snímek, kde záleží zejména na mluveném slovu. A to se povedlo, hlášky byly, jsou a budou povedené.

Pevné datum dokončení není. Když budete sledovat internetové stránky WB, které najdete na konci traileru, dozvíte se více.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Henry Proper a Tajemný sklad lihovin: Střízlivé nás nedostanete!