Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Green Lantern: Zelené spoďáry vládnou letošnímu létu

Oldřich Mánert

Oldřich Mánert

6. 5. 2011

Ryan Reynolds se v kůži Hectora Hammonda mění z obyčejného smrtelníka v ochránce celé galaxie. V přiléhavém oblečku, se svítícím prstenem a pod režijním vedením bondovského Martina Campbella bude muset zachránit Zemi před definitivním zničením. Nejnovější trailer ukazuje, že záchrana to bude vskutku epická.

Zelená je dobrá, už je to tak, Zdroj: distributor filmu

Green Lantern se může na rozdíl od svých žánrových konkurentů letošní filmové sezony pyšnit propracovanou a profesionální reklamní kampaní. Podařené reportáže, stylové plakáty a samozřejmě také celá řada klipů a trailerů tlačí film do popředí zájmu nejen komiksových nadšenců. Ti ocenili zejména čtyřminutový sestřih poprvé prezentovaný na letošním ročníku Comic-Conu.

Více informací o filmu se dozvíte ZDE

Mediální masáž okolo zeleného pána prstenů ale nepolevuje. S blížící se premiérou graduje i vydávání nových materiálů, mezi které se řadí i zatím poslední trailerový kousek. Ten svým předchůdcům nedělá ani v nejmenším ostudu, a ještě stihne při krátké stopáži představit poutavým způsobem základní koncept příběhu.

Velkolepé promluvy, osudové momenty a samozřejmě také výživné akční pasáže. Přesně tak je nová ukázka na Green Lanterna vystavěna. Trikové orgie zjevně budou podobně jako v aktuálním komiksovém Thorovi kontrastovat s civilní částí příběhu. V té bude film spoléhat na sympaťáka Ryana Reynoldse, který svým herectvím přesvědčí i na ploše jednoho traileru. Letošní rok tedy s největší pravděpodobností ovládnou komiksové adaptace.

Green Lantern

USA, 2011
Akční/Sci-fi

Režie: Martin Campbell
Hrají: Ryan Reynolds, Blake Lively, Peter Sarsgaard, Mark Strong, Temuera Morrison, Jenna Craig

Premiéra v ČR: 18. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Green Lantern: Zelené spoďáry vládnou letošnímu létu