Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Dark Tide: Čelisti obklopují Halle Berry v plavkách

Marek Benda

Marek Benda

16. 2. 2012

Žraloci zaútočí na posádku, právě když jim velí Halle Berry. Kamarád a kolega potápěč zahyne. Z velkého nervového otřesu by jí měl pomoci návrat do hlubin. Obavy, pochybnosti a strach budou provázet nebezpečné dobrodružství mezi žraloky.

Podlehnou i žraloci? Zdroj: distributor filmu

Režisér filmu Dark Tide se potřetí vrací do rozbouřených vln. John Stockwell už svlékl do plavek takové ozdoby jako Jessicu Albu (Do hlubiny) a Kate Bosworth (Osudové léto). Na oba dva snímky vzpomíná i samotný trailer. Ale teď je na řadě oscarová snědá kráska Halle Berry (a její postava zabírá značnou část plakátu).

Naposledy jsme viděli smrtelné paryby v Noci žraloka 3D. Přečtěte si, jak se tento film NEpovedl

S trochou nadsázky to vypadá, jako by příběh výletu mezi velké bílé žraloky hrál vedlejší úlohu. Ale přesto tu je. Trailer se, kromě již zmíněných věcí, soustředí na dobrodružno – dramatickou složku. V podobě pomalého rozjezdu s vážnou hudbou nám servíruje hlavní zápletku, aby nakonec vše skončilo drásajícími záběry žraločích zubů a budoucích problémů.

Tyto záběry by také mohly být vrcholem celého filmu. Ukázka podmořského světa by pro fanoušky tohoto adrenalinového sportu mohla být zajímavou exkurzí. Ale realitě se nic nevyrovná. A tak jsme zpět u plavek.

Dark Tide

USA/Jižní Afrika, 2012, 94 min.
Dobrodružný/Drama/Thriller

Režie: John Stockwell
Hrají: Halle Berry, Olivier Martinez, Ralph Brown, Mark Elderkin

Premiéra v ČR: 31. května 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Dark Tide: Čelisti obklopují Halle Berry v plavkách