Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Barbar Conan: Arnold Schwarzenegger má novou konkurenci

Marek Benda

Marek Benda

7. 5. 2011

OBR: Barbar ConanV mládí byl svědkem vyvraždění vesnice včetně svých rodičů. Sám upadl do otroctví. Vidina pomsty ho držela při smyslech a poté, co se dostal do gladiátorské arény, se z něj stal stroj na zabíjení. Teď je jedinou nadějí pro národ na kontinentu Hyboria. Dobrodružství začíná.

OBR: Barbar Conan

Snad se po jedné ráně nesesype, Zdroj: youtube.com

Poslední dobou je to věčné téma: Hollywood a předělávky slavných (kultovních) hitů z předešlých dekád. Tentokrát si místo Arnolda Swarzeneggera obleče háv pomsty jiný svalovec: Jason Momoa. A režírovat bude Marcus Nispel, který už má na svědomí remaky hororů Pátek třináctého a Texaský masakr motorovou pilou.

Mrkněte na trailer, který doslova chrlí útržky z filmu v takové rychlosti, až místy nudí. Valí se na nás vidina dokonalého zpracování fantasy světa, kde ožívají monstra, vyvstávají neuvěřitelné epické momenty a jeden hrdina svlečený do půli těla se neustále ohání kolem sebe mečem, přičemž se mu na tváři skví zlověstný úsměv.

Digitální éra již pár filmů zničila, zejména těch, kde se tvůrci snaží obléci starý snímek do lepšího šatstva (Souboj titánů). Není důvod věřit, že se zde nebude jednat o nic jiného než o přehlídku vymožeností moderní doby. Pravda, někomu to může stačit.

Barbar Conan (Conan the Barbarian)

USA, 2011
Akční/Dobrodružný/Fantasy

Režie: Marcus Nispel
Hrají: Jason Momoa, Rose McGowan, Stephen Lang, Rachel Nichols, Ron Perlman, Leo Howard, Raad Rawi

Premiéra v ČR: 18. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Barbar Conan: Arnold Schwarzenegger má novou konkurenci