Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Abduction: Nevěřte ani sami sobě, když nevíte, kdo jste

Marek Benda

Marek Benda

16. 5. 2011

OBR: Film AbductionNový thriller je zaměřený na mladého muže, který jednoho dne zjistí, že jeho otec s matkou tak úplně nejsou jeho praví rodiče. Na internetu nalezne fotku dítěte, které je pohřešováno. Svou fotku. Začíná tak honba za odhalením vlastní minulosti.

OBR: Film Abduction

Že uhodnu, na jaké nakousnuté ovoce myslíte..., Zdroj: youtube.com

Dějová zápletka jako by z pera vypadla podobné linii filmu Agent bez minulosti. Hlavní postava, kterou zde hraje Taylor Lautner (Twillight sága), sice neztratila paměť, nicméně na tom se svou pravou minulostí, a tudíž i identitou není o nic lépe.

Trailer na snímek Abduction skáče přes filmové žánry jako kamzík po horách. Nejprve to vypadá na teenagerskou komedii v záplavě zahradních radovánek se sličnými slečnami a romantickou pohádkou s happy endem (který i tak určitě přijde), záhy si odskočíme za napínavým dramatem, kdy se hrdina nalezne na seznamu pohřešovaných, abychom nakonec skončili u akčního agentského vybuchujícího nářezu typu výše zmiňovaného Jasona Bourna.

Ukázka napovídá, že film ten nápor žánrů nevydrží. Úspěch, či spíše kvalita filmu bude hlavně záležet na tom, jak si s touhle směsicí poradí režisér John Singleton. Herecký ansámbl je více než zajímavý. Zdali to bylo pro režiséra velké sousto, se dozvíme na podzim.

Abduction

USA, 2011
Akční/Drama/Mysteriózní

Režie: John Singleton
Hrají:
Taylor Lautner, Lily Collins, Maria Bello, Alfred Molina, Jason Isaacs, Sigourney Weaver

Premiéra v ČR: 29. září 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Abduction: Nevěřte ani sami sobě, když nevíte, kdo jste