×
TOPZINE.cz

Trailer filmu 2 zbraně: Denzel Washington se nesnese s parťákem

FOTO: 2 guns

Filmů, kde spolu musí spolupracovat dva lidé, kteří se navzájem nesnášejí, je hodně. Jedním z dalších bude zřejmě nový film Denzela Washingtona 2 zbraně.

2 zbraně jsou adaptací grafických novel Boom! od Stevena Granta. Víc než akční podívaná se dá ale od snímku očekávat komedie. „Film spoléhá na méně velkých akčních scén. Doufejme, že tam bude více zábavy než velkých explozí,“ uvedl režisér snímku Baltasar Kormákur.

Dva agenti v utajení Bobby Trench (Denzel Washington) a Marcus Stigman (Mark Wahlberg) pracují každý pro jinou instituci. Pracují ale na stejném případu týkajícím se drogového kartelu, který přišel k mnoha milionům dolarů. Ani jeden z nich netuší, že ten druhý pracuje jako agent.

Když se k nim ale jejich nadřízení přestanou hlásit, je na čase se spojit. Protože je najednou všichni chtějí vidět ve vězení nebo v hrobě, musí využít léta nasbíraných zkušeností a začít si navzájem věřit.

FOTO: 2 guns
Vydrží spolu Stigman a Bobby jako parťáci? Zdroj: reprofoto:youtube.com

Trailer prozrazuje mnoho z příběhu. Splňuje představu režiséra snímku tím, že ukazuje více komických než akčních scén. Je otázkou, co 2 zbraně přinesou ve svém žánru nového. Dvojice policistů, či agentů, kteří se zrovna nemají moc v lásce, což vede ke komickým situacím, se objevují například ve filmech Křižovatka smrti nebo Smrtonosná zbraň. Dá se říci, že je to nově vzniklý žánr, a to tedy akční komedie se dvěma agenty.

Co předvedou Denzel Washington a Mark Wahlberg se dozvíme 19. září 2013.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..