Menu
TOPZINE.cz
Technologie

Tradice na prvním místě: elektroinstalační materiál nabízí evropská značka už více než sto let

Ve španělském městě Olot začala malá firma vyrábět v roce 1916 první objímky, o pár let později vypínače nebo bajonetové spojky. Dnes společnost Simon sídlí v Barceloně a působí po celém světě. Výroba, kterou má pod křídly bratrská firma Kontakt-Simon, probíhá na jihu Polska již od roku 1921. Co všechno společnost dokáže vyrobit a kde její produkty seženete?

Když sháníte elektroinstalační materiál

Zásuvky, konektory i další elektronické součástky jsou obvykle nezbytnou nutností při budování nových prostor nebo při rekonstrukci těch stávajících. Ideální volbou je sehnat přesně takovou službu, kde dosáhnete na vše potřebné pod jednou střechou – od podlahových krabic přes zásuvky až po adaptéry. Přesně takové služby nabízí společnosti Kontakt-Simon.

Polská výroba a rodinná tradice

Firma Kontakt-Simon sídlí na jihu Polska. Z ní míří kvalitní a designově propracované produkty do mnoha zemí po světě. Zatímco první výrobky, které firma uvedla na trh dnes vidíme jen ve starých staveních nebo historických filmech, nejnovější zásuvky a LED světelné moduly jakoby naopak přišly z filmů futuristických. Běžné zásuvky už dnes nejsou jen zásuvkami – společně s vypínači mohou tvořit důležitý designový prvek ve vašem domě či bytě. I elektroinstalační materiály jdou s dobou a splňují trendy – a ty vznikají právě v této polské výrobě.

Kde nakupovat?

Pokud zrovna nepracujete jako elektrotechnik, a tak s firmou nepotřebujete navázat pracovní vztah, běžné množství elektroinstalačního materiálu této značky seženete bez problému v Čechách. Firma dodává produkty do obchodů takřka po celé České republice, a tak není problém zakomponovat tyto evropské produkty i do vašeho projektu. Právě s vašimi projekty vám firma také pomůže. Přímo na jejich webových stránkách tuhle možnost snadno najdete. Stejně tak můžete vidět, jaké realizace má firma za sebou a nechat se inspirovat. Na webu kontakt-simon.cz dohledáte vše, co vás ze světa široké nabídky elektroinstalačního materiálu a historie této značky zajímá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tradice na prvním místě: elektroinstalační materiál nabízí evropská značka už více než sto let