×
TOPZINE.cz

Trable v ráji na DVD: Jak (ne)zachránit vztah snadno a rychle

!DVD!Moře, sluníčko, pláž, prázdninová idylka. Francouzská Polynésie představuje ideální místo, kde si člověk může odpočinout od každodenních strastí a nechat své unavené tělo jenom tak lenošit. To by však součástí dovolené nesměla být partnerská terapie. Oddechová komedie Trable v ráji vstupuje na DVD.

Trable v ráji na DVD Zdroj: distributor filmu

Film

Čtyři páry vyrazí na exotickou dovolenou na Bora Bora. Jeden z nich – Jason (Jason Bateman) a Cynthia (Kristen Bell) – bere pobyt v turistickém letovisku jako příležitost k tomu, aby oživil svůj vztah, pro ostatní – Davea (Vince Vaughn) a Ronnie (Malin Akerman), Joea (Jon Favreau) a Lucy (Kristin Davis), Shanea (Faizon Love) a Trudy (Kali Hawk) – jsou kurzy partnerské terapie spíše nemilým překvapením.

>>> DVD si můžete za zvýhodněnou cenu 285 Kč pořídit zde <<<

Ne že by společné soužití posledních tří dvojic nebylo bez poskvrnky, jen si své problémy ještě nestačily uvědomit. Když se však na scéně objeví přísný manželský poradce Marcel (Jean Reno), dojde ke skutečně důkladné a místy trochu bláznivé terapii.

Trable v ráji na DVD Zdroj: distributor filmu

DVD

Obsáhlý bonusový materiál nečekejte. Nicméně je tu možnost nastavit si jazykové verze, popř. vybrat si jednotlivé scény.

Žánr: Komedie

Stopáž: 113 minut

Režie: Peter Billingsley

Hrají: Kristen Bell, Vince Vaughn, Jason Bateman, Jean Reno, Malin Akerman, Kristin Davis, Jon Favreau, Kali Hawk, Faizon Love aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české, anglické

Bonusy: interaktivní menu, výběr scénDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..