Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Toy Story 3 trhá rekordy, na Shreka 2 však nemá

Redakce

Redakce

26. 6. 2010

Zdá se, že více než deset let čekání na třetí díl Toy Story: Příběh hraček fanouškům vůbec nevadilo. Film již vydělal 109 milionů dolarů. Zatímco další film, který uvedla společnost Disney Pixar Animation, Jonah Hex, si musí vystačit s pouhými 5,08 miliony dolarů.

Toy Story Zdroj: mannythemovieguy.com

Hračky vládnou světu

Ani atraktivita děje, který se odehrává na Divokém západě, kde vystrašený lovec pronásleduje praktikanta voodoo magie, nezabodoval tak jako příběh o hračkách, které jakmile zabouchnete dveře svého pokoje ožijí a prožívají stejné radosti i strasti jako obyčejní lidé. Nový rodinný film tak přeskočil i snímek Úžasňákovi z roku 2004, v němž hlavními hrdiny byli členové rodinky s nevídanými vlastnostmi a další superhrdinové.

Jonah Hex Zdroj: filmofilia.com

Shrek vládne hračkám

Toy Story 3 se tak dostává na třetí místo v nejlépe vydělávajících filmech od Disney Pixar Animation. Na druhém místě je Shrek 2 a na prvním místě je opět film s Fionou a Shrekem v hlavních rolích, Shrek Třetí. Chuck Viane, prezident pro distribuci ve Walt Disney Studios, říká, že za úspěchem třetího dílu Toy Story stojí vynikající práce animátorů a neuvěřitelné oživení postaviček.

Shrek Zdroj: wordpress.com

Nejvíce vydělávající filmy za červen 2010 po Toy Story 3 byly: The KarateKid (29 milionů dolarů), The A-Team (13,8 milionů dolarů), Get Him to the Greek (6,1 milionů dolarů), Shrek Forever After (5,5 milionů dolarů), Prince of Persia: Sands of Time (5,3 milionů dolarů), Killers (5,1 milionů dolarů), Jonah Hex (5,08 milionů dolarů), Iron Man 2 (2,7 milionů dolarů), Marmaduke (2,6 milionů dolarů).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Toy Story 3 trhá rekordy, na Shreka 2 však nemá