×
TOPZINE.cz

Toy Story 3: Trailer zveřejněn!

toystory3dhead

A je to tady! Pixar nezklamal a má pro nás třetí pokračování dobrodružného života hraček. Mrkněte na trailer!

Toy Story 3
Toy Story 3

Film, který bude v kinech uváděn i ve 3D, si už nyní můžeme prohlédnout v novém traileru, který nám přináší Walt Disney ve spolupráci s Pixarem. Trailer nás opět zavede za nezbednými hračkami, které jsou opravdu neposedné a nevydrží bez nějakého toho průšvihu.

A koho si to vlastně máme připomenout? V první řadě je to kovboj Woody, který se svými přáteli Buzzem rakeťákem, Jessie, Rexem, rodinou Brambůrkových a dalšími postavičkami opět zažije nemalé dobrodružství.

Hlavní hrdina Andy, který vlastní všechny tyto hračky, se připravuje odjet na vysokou školu, a tak svoje hračky schová. Jenže to by nebyl pravý příběh hraček, aby se tyto potvůrky nějak omylem nevyhodlily a nevyzvedli je popeláři. Tito černí pasažéři si své útočiště najdou v dětském centru, kde musí přežívat výlevy několika předškoláků. Zde se opět vydají za dobrodružstvím a putují zpět domů.

Za postavičky byli obsazeni Tom Hanks (jeho portrét), Tim Allen, John Cusack, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Jodi Benson, Timothy Dalton a mnoho dalších.  Příběh hraček 3 režíruje Lee Unkrich a v amerických kinech by měl mít premiéru 18. června.

Toy Story 3: Trailer zveřejněn!
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.