Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Toy Story 3: Příběh hraček, který zaujme trailerem

Veronika Jílková

Veronika Jílková

26. 4. 2010

Třetí film neposedných a ďábelských hraček se blíží. Pojďme si představit trailer, který fanoušky láká zpět do pokojíčku těchto proslulých postaviček.

Toy Story 3

Toy Story 3

A je to tady! Uběhlo patnáct let od prvního snímku, jedenáct od druhého a hračky se nám opět nahrnou do kin a dokonce i ve 3D podobě. Nově zveřejněný trailer nám poskytne náhled na soudržnost mezi hračkami. Ať už jde o Woodyho, pana a paní Brambůrkovi, Rexe, Slinkyho, Seržanta nebo Buzze rakeťáka, který vždy přijde s nějakým originálním nápadem, ze kterého jsou všichni mimo.

O čem bude trojka?

Příběh se opět odehrává kolem vlastníka všech hraček Andyho, který již vyrostl a odchází na vysokou školu. Proto schová všechny poklady do podkroví. Krabice jsou omylem odhozeny a následně odvezeny popeláři. Hračky ovšem nejsou jen tak ledajaké, a tak stihnou utéct do dětského zábavního centra, kde se setkávají s předškoláky a musí vytrpět jejich všemožné výlevy.

Film režíruje Lee Unkrich, dabingu se ujali známé hlasy Toma Hankse, Tima Allena, Joana Cusacka, Wallace Shawna nebo Johna Ratzenbergera .

V Americe by měl mít snímek premiéru 18. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Toy Story 3: Příběh hraček, který zaujme trailerem