Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Toy Story 3: Jaký bude český dabing?

Redakce

Redakce

22. 4. 2010

Toy Story 3
Příběh hraček se vrací a to hned ve třetím rozměru. 17. června vtrhne do kin animované dobrodružství Toy Story 3: Příběh hraček 3D. Dočkáme se známých hlasů v českém znění, ale i několika novinek.
Kovboj Wood a spol. Zdroj: distributor filmu

Kovboj Woody a přátelé Zdroj: distributor filmu

V pondělí 19. dubna začalo nahrávání českého znění již třetího pokračování tohoto rodinného filmu. V průběhu jednoho týdne propůjčí své hlasy známým i novým postavám Michal Dlouhý (Woody), Zbyšek Pantůček (Buzz Rakeťák), Barbora Munzarová (Jessie), Jana Páleníčková (Barbie), Lumír Olšovský (Ken), Pavel Rimský (Slinky), Zdeněk Dušek (medvěd Mazel) nebo Dana Batulková (maminka).

První příběh dětských hraček se před patnácti lety stal velkým hitem a proslavil studio Pixar, o čtyři roky později ho následovalo druhé pokračování. Protože však od jejich uvedení do kin uplynula už poměrně dlouhá doba, diváci budou mít možnost si předcházející díly připomenout. Od 29. dubna budou Toy Story a Toy Story 2 znovu uvedeny na filmové plátno, tentokrát ve 3D formátu.

Tradice předfilmu

Jak je již u studia Pixar zvykem, i před Toy Story 3 bude promítán doprovodný krátký film. Tentokrát se bude jednat o snímek Den & Noc, ve kterém se radostný chlapík Den setká s temnou cizinkou Nocí. Oba pocítí vzájemnou nedůvěru a strach, ale nakonec se naučí ocenit  kvality toho druhého. Každý z nich nabízí odlišný pohled na stejný svět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Toy Story 3: Jaký bude český dabing?