×
TOPZINE.cz

Toy Story 3: Jaký bude český dabing?

Toy Story 3
Příběh hraček se vrací a to hned ve třetím rozměru. 17. června vtrhne do kin animované dobrodružství Toy Story 3: Příběh hraček 3D. Dočkáme se známých hlasů v českém znění, ale i několika novinek.
Kovboj Wood a spol. Zdroj: distributor filmu
Kovboj Woody a přátelé Zdroj: distributor filmu

V pondělí 19. dubna začalo nahrávání českého znění již třetího pokračování tohoto rodinného filmu. V průběhu jednoho týdne propůjčí své hlasy známým i novým postavám Michal Dlouhý (Woody), Zbyšek Pantůček (Buzz Rakeťák), Barbora Munzarová (Jessie), Jana Páleníčková (Barbie), Lumír Olšovský (Ken), Pavel Rimský (Slinky), Zdeněk Dušek (medvěd Mazel) nebo Dana Batulková (maminka).

První příběh dětských hraček se před patnácti lety stal velkým hitem a proslavil studio Pixar, o čtyři roky později ho následovalo druhé pokračování. Protože však od jejich uvedení do kin uplynula už poměrně dlouhá doba, diváci budou mít možnost si předcházející díly připomenout. Od 29. dubna budou Toy Story a Toy Story 2 znovu uvedeny na filmové plátno, tentokrát ve 3D formátu.

Tradice předfilmu

Jak je již u studia Pixar zvykem, i před Toy Story 3 bude promítán doprovodný krátký film. Tentokrát se bude jednat o snímek Den & Noc, ve kterém se radostný chlapík Den setká s temnou cizinkou Nocí. Oba pocítí vzájemnou nedůvěru a strach, ale nakonec se naučí ocenit  kvality toho druhého. Každý z nich nabízí odlišný pohled na stejný svět.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..