Menu
TOPZINE.cz
Hry na PC

Toužíte vykrást banku? U nás si to můžete vyzkoušet!

Když jste byli ještě malí, tak si většina z vás nejspíše přála být spíše policajtem a honit bankovní lupiče, než aby tomu bylo naopak. Předpokládáme, že ani dnes většina z vás netouží být bankovním lupičem, ale jak se říká – za zkoušku člověk nic nedá, a ideální prostor vám tak k tomu dává naše úniková hra VA-BANK!

Jak to všechno začalo?

V pražských Vinohradech je po mnoho desetiletí ukryt tajemný sklep, který se ale pouze jako sklep tváří! Ve skutečnosti jde o trezor, za jehož zdmi se ukrývají cihly zlata, drahé kameny, vzácné mince, plné schránky bankovek a spoustu dalších cenností, ze kterých jde lidem hlava kolem!

Úniková hra Va-bank

Pokušení ho vykrást je obrovské a již sedmnáctkrát se o to také pokusili. Zatím však nikdo neuspěl. Po každém takovém pokusu se ho však majitelé rozhodli ještě více zabezpečit a v posledních letech se tak proměnil v opravdovou nedobytnou pevnost plnou elektrických zámků a poplašných zařízení. Troufnete si právě vy?

Nenechte se chytit!

Dostaňte se do trezoru, poraďte si s alarmem, hledejte kódy a klíče a pokuste se vykrást co nejvíce schránek, ale pospěšte si, policie je už na cestě! Čekají na vás originální logické hádanky a hlavolamy, autentické prostředí bankovního trezoru, audiovizuální efekty a elektrické zámky a mnoho dalšího…

Úniková hra Va-bank

Tato úniková hra je určena pro 2-5 hráčů, obtížnost je na průměrné úrovni a čas na její dokončení je 60 minut. Přijďte si užít skvělou zábavu a staňte se milionáři!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Toužíte vykrást banku? U nás si to můžete vyzkoušet!