Menu
TOPZINE.cz
Apetit

TOP NEJ: Podívejte se, jak vypadá luxusní mobil v ceně BMW či Bentley

Redakce

Redakce

10. 10. 2010

FOTO: Luxusní telefonyHodně lidí klade důraz na to, jaký má mobilní telefon. Mobily jsou pro nás dnes téměř nepostradatelné, ale uvažte, zda je nutné mít ten svůj posázený diamanty. Jedná se hlavně o módní a stylovou záležitost, doplněk, za který jsou někteří fajnšmekři ochotni utratit spousty peněz.

FOTO: Luxusní telefony GoldVish

Luxus značky GoldVish, Zdroj: thesneakerbeast.com

Nejedná se ani tak o funkce telefonu, nýbrž o vzhled. Prioritní je design a vzezření exkluzivního doplňku. Pravděpodobně má také automaticky osobu řadit do určité společenské kategorie. A pokud jste nebo jednou budete vlastníkem jednoho z těch nejluxusnějších kousků, dávejte pozor, aby vám někdo neusekl ruku.

Mobilní telefon dnes pro většinu není jen technickou vymožeností, ale považujeme ho za něco nám blízkého a stylového. Ať už preferujete svoji zastaralou oblíbenou krabičku s designem, který už se málokde vidí, a s vytříbeně jednoduchým ovládáním, nebo top nejnovější model, nechte se provést po světě telefonů, kde rozum zůstává stát a blýská se zlato s diamanty!

FOTO: Telefony Vertu

Originalita od Vertu, Zdroj: single-copy.com

Nokia 8800 Arte with pink diamonds z bílého zlata posázená 68 růžovými a bílými brilianty stojí 134 tisíc dolarů (přes 2 miliony korun). Stále ale patří mezi ty levnější ze skupinky top. Vypadá úchvatně a pro ženy je krásným a stylovým šperkem. Nokia naštěstí vyrábí i podstatně dostupnější pěkné dámské telefony.

FOTO: Nokia 8800 Arte with pink diamonds

Nokia 8800 Arte with pink diamonds, Zdroj: execdigital.com

Dalším z řady je model Vertu Signature Cobra za 310 tisíc amerických dolarů (přes 5 milionů korun). Pokud si pořídíte tento prvotřídní kus, budete mít štěstí, protože na světě jich bylo vyrobenou pouze osm. Navíc vzhled byl navržen dohromady s francouzským šperkařským velikánem – značkou Boucheron. Kolem mobilu se elegantně plazí kobra tvořená diamanty a rubíny.

Úžasný nápad, rozporuplný symbol hada a naprosto originální vzhled. Vertu je značkou, která se specializuje na designové a přepychové telefony.

FOTO: Vertu Signature Cobra

Vertu Signature Cobra, Zdroj: codenuit.com

Emmanuel Gueit navrhl pro značku GoldVish naprosto speciální a jedinečný telefon – GoldVish ‘Le Million’ Piece Unique. Pořídíte ho přesně za 1,3 miliony dolarů (přes 23 milionů korun). Celý zázrak je z bílého zlata a je pokryt mikroskopicky drobnými diamanty. Na zadní straně telefonu je vyměnitelný pás z hadí kůže, který může mít 12 různých barev.

Na první pohled vypadá jako jeden velký diamant a telefon byste tam opravdu nehledali. Samozřejmě nepostrádá, stejně jako ostatní, ty nejlepší funkce, ale přednosti má zcela jistě někde jinde. Tento mobil je určen opravdu pro tu nejvybranější klientelu. V kolekci Illusion najdete i levnější přístroje, každopádně jistě oceníte jejich netradičnost.

FOTO: GoldVish ‘Le Million’ Piece Unique

GoldVish ‘Le Million’ Piece Unique, Zdroj: most-expensive.net

Titul nejdražší mobil na světě získal iPhone 3GS SUPREME. Vytvořila ho společnost Apple dohromady se Stuartem Hughesem z Goldstriker International. Zadní část mobilu je celá z 22karátového zlata, přední je zdobena 136 bledě modrými diamanty o hmotnosti 68 karátů. Logo značky Apple na zadní straně je také tvořeno z 53 čistých diamantů. Největší bombou je hlavní navigační tlačítko, které nahrazuje velký a vzácný diamat (7,1 karátů).

Tento dokonalý mobil je lákadlem pro ty, kteří se spokojí jen s tím nejlepším. Jeho cena se vyšplhala na neuvěřitelných 3,2 miliony dolarů, což je momentálně asi 57 milionů korun. Opravdový klenot pro nejnáročnější klienty.

FOTO: iPhone 3GS SUPREME

iPhone 3GS SUPREME, Zdroj: newtech.aurum3.com

Stylové, exkluzivní a drahé modely jsou jako krásné šperky. Můžeme je brát jako potěšení, radost, nebo rozmařilost a zbytečný luxus. Záleží na každém z nás, jaké má možnosti a čím se obklopuje!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TOP NEJ: Podívejte se, jak vypadá luxusní mobil v ceně BMW či Bentley