Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

TOP 6 mýtů o sexu

Redakce

Redakce

14. 9. 2011

Myslíte si, že při přerušovaném sexu se nedá otěhotnět a že spolknuté sperma vám kvůli obsahu spousty kalorií nabourá dietu? Že všechny ženy jsou jistojistě bisexuální a že orgasmu dosáhnou již během předehry?

Na velikosti penisu nezáleží, Zdroj: Martin Koubek, Topzine.cz

1. Sexuální výkonnost je závislá na velikosti penisu

Muži mají nespočetně možností se porovnávat. Na záchodě, ve sprše, v šatnách apod. Kvůli tomu pánové s menšími penisy často dostanou strach, že nejsou tak sexuálně výkonní jako jejich kolegové s větší velikostí pohlavního údu. Ovšem naprosto zbytečně. Klidová velikost penisu není přímo úměrná velikosti při ztopoření. Paradoxem je, že malý penis v klidovém stavu se pak při ztopoření stane větším, než se stane velký penis.

Velikost penisu nemá vliv na uspokojení ani muže, ani ženy. Ženina pochva je pružná a umí se přizpůsobit jakémukoli tvaru. Takže ani muži s menším penisem se nemají čeho bát. I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo!

2. Při přerušovaném sexu se nedá otěhotnět

Jestli si myslíte, že přerušovaný sex je kvalitní antikoncepcí, pak jste na omylu, který vám může změnit život. Když se muž vzruší, vytéká z jeho penisu nepravá ejakulace, tzv. kapka lásky, která je zároveň přírodním lubrikantem. Tato kapka obsahuje na milion spermií, přičemž k oplodnění stačí jedna jediná. Jistotou jak neotěhotnět je sexuální zdrženlivost nebo antikoncepční pilulky.

FOTO: Akt

Muži myslí neustále na sex, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

3. Muži myslí na sex každých sedm vteřin

Všem se nám v hlavě honí tisíce myšlenek a pokud by mužova myšlenka patřila sexu každých sedm vteřin, muži by pak nemysleli na nic jiného. 54 % mužů myslí na sex jednou nebo několikrát denně, 43 % mužů jednou nebo několikrát za měsíc a zbytek méně než jednou za měsíc.

4. Sperma je kalorické

Sperma obsahuje spoustu látek jako například vitamin C, vodu, sodík, vápník, hořčík, zinek, chlorid, draslík, protein nebo fruktózu. Jedna lžíce spermatu obsahuje šest kalorií, takže se ženy nemusí bát, že by jim to nějak narušilo jejich dietu. Příjem kalorií je totiž opravdu minimální. Nepříjemností při styku se spermatem může být, když je žena na mužovo sperma alergická. Pak se může projevit zčervenání, svědění nebo pupínky.

Bisexuální ženy se mužům líbí, Zdroj: Sodahead.com

5. Všechny ženy jsou bisexuální

Toto tvrzení je stejně nesmyslné, jako že muži myslí na sex každých sedm vteřin. Muži si to opravdu často přejí, vidina dvou mazlících se žen je pro ně lákavá stejně jako sex ve třech. Ale čísla hovoří za vše. Homosexuální jsou  4,4 % žen a 6,2 % mužů. Bisexuální pak 5 % mužů a 3 % žen.

6. Všechny ženy mají orgasmus už během předehry

Ve skutečnosti je to 30 % žen, které orgasmu dosahují už během předehry. Vrcholu ale nejčastěji dosahují při masturbaci. Není na tom nic nenormálního, žena ví, co od sebe chce, co si přeje. Většina žen je ale i ve svazku s partnerem spokojeno jak s frekvencí, tak i s kvalitou pohlavního styku. Je to přesně 62 %. Simultánního (společného) vyvrcholení s partnerem pak dosahuje 14 % žen.

Těchto mýtů je samozřejmě mnohem víc, teď jsme vám představili pouze ty nejčastější a možná i nejnesmyslnější. Nyní už si sexu můžete užívat bez všech těchto omylů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TOP 6 mýtů o sexu