×
TOPZINE.cz

Shakira v posteli a Kate Moss u tyče. 10 nejžhavějších videoklipů

Shakkira Zdroj: shakira.com

Hned na začátek upozorňuji, že tahle Top 10 je jedna z nejsubjektivnějších ze všech.  Inu, někdo má rád vdolky, jiný zase holky, takže určitě nemusíte s tímto výběrem souhlasit.  A jelikož jsme nedokázali níže uvedené klipy seřadit dle nějakého objektivního hodnocení, přinášíme je v přehledu bez rozlišení jednotlivých pozic.

Shakkira Zdroj: shakira.com
Shakkira Zdroj: shakira.com

Beyoncé – Naughty Girl

Ano, tahle čokoládová americká kráska nesmí v našem výběru chybět. Klip je už téměř deset let starý, v té době bylo Beyoncé necelých 22 let a už tehdy měla co nabídnout. Stříbrné šatičky doplněné o podvazky a smyslné pohyby stínových tanečnic potěšily, už soudě počtu zhlédnutí na Youtube, nejedno oko.

[youtube_660]http://youtu.be/RZuJ_OHBN78[/youtube_660]

Christina Aguilera – Dirrty

Ještě než se Christina Aguilera zakulatila do nynější podoby, natočila jedno z nejžhavějších představení odehrávající se mezi provazy v ringu. Jeden podivný taneční souboj a potoky potu jenom tečou…

[youtube_660]http://youtu.be/4Rg3sAb8Id8[/youtube_660]

Madonna – Justify My Love

Tentokrát zabrousíme „až“ do minulého století. Madonnin klip Justify My Love nebyl dokonce kvůli příliš erotickému námětu zařazen do vysílacích schémat MTV. V dnešní době už by se nad ním v záplavě podobných klipů nikdo ani nepozastavil.

[youtube_660]http://youtu.be/Np_Y740aReI[/youtube_660]

Eric Prydz – Call On Me

Jedna zrcadlová místnost plná polonahých cvičitelek nějaké odnože aerobiku (a jeden cvičící), velkej tranzistorák a předělávka hitu z osmdesátých let. Tohle všechno se smíchalo v této taneční pecce roku 2004 švédského DJ Erika Prydze. Mimochodem, jediný muž v klipu, argentinský herec a model Juan Pablo Di Pace se objevil třeba v muzikálu Mamma Mia! nebo klipu Time Is Running Out od Muse. Těžko říct, jestli si některá další vystoupení užíval stejně jako natáčení Call On Me.

[youtube_660]http://youtu.be/fgMZugxm0uY[/youtube_660]

Britney Spears – I’m A Slave 4 U

Už název leccos naznačuje. Bývalá popová pricezna se celkem úspěšně pokouší o návrat po pár nepříliš úspěšných letech provázených svatbami a rozchody, oholenou hlavou atd. Toto video je ještě z doby předtím, Britney se tenkrát asi pokoušela uvést do světa novou módu, totiž, že kalhotky se nenosí pod kalhotami, ale naopak. Zjevně doposud neuspěla, ale nemyslíme si, že by to bylo nějak na škodu.

[youtube_660]http://youtu.be/Mzybwwf2HoQ[/youtube_660]

Justin Timberlake – What Goes Around… Comes Around

Něco i pro něžnější část čtenářstva. I když, který z čtenářů by nechtěl, aby se kolem něj ochomýtala Scarlett Johansson stejně jako v tomto klipu kolem Justina Timberlakea. V klipu to se Scarlett moc dobře nedopadlo, ale jinak určitě nestrádá.

[youtube_660]http://youtu.be/TOrnUquxtwA[/youtube_660]

Chris Isaak – Wicked Game

Best Male Video, Best Cinematography a Best Video from a Film. To je výčet z předávání cen MTV za rok 1991, ve kterých uspěl tento videoklip. Dánská topmodelka Helena Christensen nahoře bez, samotný zpěvák také bez trička, pláž a střídající se záběry palem a mraků. I to tehdy stačilo na výše uvedené ceny.

[youtube_660]http://youtu.be/4K3cwe0NDzc[/youtube_660]

The White Stripes – I Just Don’t Know What To Do With Myself

Další předělávka, tentokrát od amerických The White Stripes.  Tvůrci originálu z roku 1964 se asi hodně divili, když téměř o čtyřicet let později viděli v televizi klip, během kterého se někdejší kokainová královna všech britských párty Kate Moss svůdně vlní kolem tyče. Na vítězství  v dnes velmi populárních pole-dancing soutěžích by to asi nestačilo, ale za nás palec nahoru pro Kate Moss.

[youtube_660]http://youtu.be/1_RZAGnFcI4[/youtube_660]

Shakira – She Wolf

Nad některými pohyby kolumbijské krásky v tomto klipu jsme jenom nechápavě kroutili hlavou.  Rozhodně jsme ale nemohli tuhle přehlídku pohybového rozsahu Shakiry vynechat. Ale jestli se Vám třeba nelíbí, zkuste nějaký jiný její song. Ve všech totiž vypadá výborně a nezbývá než doufat, že pro nás ještě nějaké pěkné video natočí, aby všem dokázala, že i po nedávném narození prvního syna Milana neztratila nic ze svých dovedností.

[youtube_660]http://youtu.be/booKP974B0k[/youtube_660]

Dan Balan – Chica Bomb

Hudba tedy nic moc, ale slečny v klipu? Jednička s hvězdičkou. Ostatně i komentáře u klipu hovoří za své: „This porn has some good music“ atd. Dan Balan z bývalých O-Zone se dal na sólovou dráhu a zatím zaujal přinejmenším tímto klipem. Text také není zrovna duchaplný, ale nic vám nebrání zmáčknout tlačítko Mute během přehrávání a jenom se kochat. Přejeme příjemný zážitek…

[youtube_660]http://youtu.be/16N8Zhhhins[/youtube_660]

Určitě jsme zde nemohli vyjmenovat všechny erotické klipy na světě a určitě i Vy máte nějaké své oblíbené. O ty se s námi můžete podělit v komentářích, však i my si rádi rozšíříme své hudební obzory, přestože o ty u těchto klipů příliš nejde.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..