Menu
TOPZINE.cz
Cestování

TOP 10 hotelů světa. Zvítězil hotel U Zlaté studně v Praze

Server Tripadvisor zveřejnil seznam hotelů, ve kterých se pobyt mění v neopakovatelný a přepychový zážitek. Seznamu vévodí hotel U Zlaté studně v Praze!

FOTO: luxusní interiér hotelu U Zlaté studně

luxusní interiér hotelu U Zlaté studně, Zdroj: goldenwell.cz

Nedávno proběhlo na cestovatelském servru Tripadvisor.com unikátní hodnocení luxusních hotelů světa. Žebříčku TOP 25 hotelů světa, dle hodnocení návštěvníků, vévodí hotel v Praze 1, hotel U Zlaté studně. Tento hotel, skrytý před veřejností kousek od Malostranského náměstí, hostil také prezidenta USA, Baracka Obamu s chotí.

1. Hotel U Zlaté studně, Praha

Pokud vás láká nádherná romantická dovolená přímo pod hradbami Pražského hradu, je pobyt v hotelu U Zlaté studně pro vás jako stvořený. Hotel je ukrytý na tichém, malebném místě a jen kousek od nejkrásnějších pražských památek.  Nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z prostředí Prahy, ale také vysoké ceny.

2. Anastasis Apartments, Imerovigli, Řecko

Na druhém místě se umístilo Řecko s hotelem Anastasis Apartment. Nechte se zlákat pravou řeckou kuchyní a užijte si nekončící romantiku. Zajímavostí jsou pokoje nasměrované buď s výhledem na moře nebo na západ slunce.

3. Riad Le Calife, Fes, Maroko

Podnikněte cestu časem a vydejte se do krásného starého města Fesu. Prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou harmonie.

4. Al Ponte Antico, Benátky, Itálie

FOTO: romantický hotel Al Ponte Antico v srdci Benátek

romantický hotel Al Ponte Antico v srdci Benátek, Zdroj: youtube.com

Benátky jsou samy o sobě okouzlujícím historickým městem s osobitou atmosférou. V hotelu Al Ponte Antico s výhledem na světoznámý most Rialto si jejich atmosféru můžete užívat s ještě větší intenzitou. Hotel má i vlastní přístaviště, kde najdete útulná zakoutí s dobrým jídlem a zábavou.

5. La Villa Marbella- Charming Hotel, Španělsko

Hotel v srdci města Marbella nabízí oázu klidu a příjemné prostředí. Původně 150 let stará budova byla přestavěna v hotel a její pokoje byly zařízeny v čínském stylu. Důraz byl kladen především na harmonii, pohodu a Feng Shui. Tento hotel obsadil první příčku mezi TOP hotely světa v roce 2008.

6. Hotel Prinsenhof Bruges, Brugge, Belgie

FOTO: Hotel Prinsenhof Bruges, Brugge

Hotel Prinsenhof Bruges, Brugge

Hotel Prinsenhof v belgických Bruggách byl několikrát svými návštěvníky zvolen za nejlepší hotel na světě. Každý pokoj je ryzím originálem. Mají specifické zařízení, doplňky a styl. Pokud rozhodnete pro tento hotel, čeká vás zcela nevšední zážitek.

7. The Tuscany Resort, Karibik

Soukromí, luxus, elegance. I tak by se dal charakterizovat resort, který nabízí 30 luxusních apartmánů. Nedaleký korálový útes nadchne vášnivé potápěče a bělostná pláž Grace Bay vybízí k romantické svatbě. Vzhledem k počtu apartmánů se dá celý hotel zajistit i pro váš svatební den.

Jaké další hotely se v žebříčku umístily a jak je hodnotí návštěvníci?

8. Los Altos De Eros, Kostarika
„Pro líbánky hotový ráj.”

9. Cocoa Island Resort, Maledivy
„Úžasná a dokonalá elegance.”

10. Britania Hotel, Lisabon, Portugalsko
„Předčil všechna očekávání.”

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TOP 10 hotelů světa. Zvítězil hotel U Zlaté studně v Praze