Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Tommy Lee, Jägermeister, pivo a Methods of Mayhem

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

21. 1. 2011

Tommy Lee, Zdroj: tommylee.comTommy Lee, kdo by ho neznal? Proslavil se jako šílený bubeník glam rockové skupiny Mötley Crüe a člen obávané dvojice Terror Twins pomyslné následovnice Toxic Twins z Aerosmith, Tommy své jméno proflákl také díky Pamele Anderson, ale i v nesčetné řadě filmů i v mnoha hudebních projektech. Jedním z oněch projektů jsou Methods of Mayhem.

Tommy Lee, Zdroj: tommylee.com

Tommy Lee, Zdroj: tommylee.com

Právě aféra s Pamelou dala za vznik Methods of Mayhem. Tommy prozradil, že pro první album napsal většinou věcí ve vězení, kam se dostal právě kvůli Pamele. Methods of Mayhem jsou skupina, jejíž počátky se datují do roku 1999, avšak s devítiletou pauzou. Proto mají na svědomí teprve dvě alba.

Aktuální deska je nahrána v sestavě: Tommy Lee (zpěv, kytara, bicí), John „J3“ Allen III  (kytara, zpěv), DJ Aero (elektronika), Will Hunt (bicí) a Kai Marcus (kytara), Marty O’Brien (basa). CD nese název A Public Disservice Announcement.

Na Tommyho oficiálních stránkách je ke shlédnutí nahrávka Track-By-Track, kde sám komentuje celé album. Jedním z klipů, které z této desky vzešly, je Party Instructions. Tento videoklip představuje jakýsi know-how na načatý večer podle Tommyho.

V současné době je Tommy na transkontinentálním turné s kolegou z Methods of Mayhem Dj Aerem a hostoval v nové řadě seriálu Californication. A také se šušká o chystaném turné Crüe Fest 3 s jeho domovskou skupinou Mötley Crüe.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tommy Lee, Jägermeister, pivo a Methods of Mayhem