Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Tomáš Klus vyprodal hned dva pražské koncerty

Martin Peška

Martin Peška

21. 10. 2009

tomas-klusMladý písničkář Tomáš Klus, který na začátku října vydal album Hlavní uzávěr splínu, vyráží od 22. října na turné. Už nyní však hlásí zcela vyprodané své dva sólové koncerty v Praze. Vstupenky na koncerty 26. a 30. října ve smíchovském Švandově divadle už nejsou k dostání.

Tomáš Klus, Foto: Topzine.cz

Tomáš Klus, Foto: Topzine.cz

Na koncertu ve Švandově divadle se zpěvák chystá pokřtít svou novou desku Hlavní uzávěr splínu. Dalším vystoupením Tomáše Kluse v Praze bude 7. listopadu jeho účast na Podzimním O2 Sázavafestu v prostorech klubu Abaton, kam se chystá se svou speciální akustickou verzí i Tomášův kamarád Marek Ztracený.

„Tomáš Klus, který od 22. října křižuje Českou republiku se svojí koncertní tkaničkou, kterou podporuje své nové album Hlavní uzávěr splínu, vystoupí kromě svých dvou zcela vyprodaných sólových pražských koncertů také v pražském Abatonu v rámci Podzimního O2 Sázavafestu,“ uvedla za zpěváka Zdena Selingerová ze společnosti Sony Czech republic a dodala: „Na stejné akci vystoupí s aktustickou verzí programu i Marek Ztracený, který právě dokončuje své druhé album s názvem Pohledy do duše. Markovo nové album vyjde 23.11.  Akustické vystoupení je specialně připraveno právě pro Podzimní O2 Sázavafest.“

Mezi další zajímavost Podzimního O2 Sázavafestu patří jediné vystoupení pražského tria Ohm Square, které všechna svá ostatní vystoupení do konce roku odvolalo z důvodu vytíženosti kapely. Současně se předpokládá, že Ohm Square, jejichž hudba se objevila například ve filmech Samotáři, Divoké včely, O rodičích a dětech nebo Děvčátko, v sobotu 7. listopadu v Abatonu představí zbrusu novou skladbu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tomáš Klus vyprodal hned dva pražské koncerty