Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Tomáš Klus a Jana Kirschner vystoupí na společném koncertě v Lucerně

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

1. 12. 2010

FOTO: Tomáš KlusKoncem listopadu odstartovalo společné turné Tomáše Kluse a Jany Kirschner po Čechách a Moravě. Už tuto sobotu, 4.prosince 2010, vystoupí tito dva populární interpreti ve Velkém sále Lucerny.

FOTO: Zpěvačka bude zase koncertovat v Česku a na Slovensku

Jana Kirschner se vrací zpět na česká a slovenská pódia. Zdroj: janakirschner.com

V plzeňském klubu Šeříkovka, 23. listopadu 2010, odstartovalo společné turné slovenské zpěvačky Jany Kirschner a českého písničkáře Tomáše Kluse. Společně vystupovali v Liberci, Brně, nebo např. v Ostravě a nyní, v sobotu 4.prosince 2010, vystoupí ve Velkém sále Lucerny. O všechny koncerty byl enormní zájem, dá se tedy předpokládat, že i po lístcích na jejich společně vystoupení v pražské Lucerně bude sháňka.

Jana Kirschner se s tímto turné vrací do Čech a na Moravu po sedmi letech! Se svou kapelou zahraje své nejznámější hity, ale i písně z nového alba. Oblíbený zpěvák Tomáš Klus zahraje s kytaristou Jiřím Kučerovským a dá se očekávat, že v jejich podání dojde k různým improvizacím a změnám textů Tomášových písní. Společně pak Jana s Tomášem zazpívají duet Miluješ – Nemiluješ.

Tento koncert v pražské Lucerně je jedním ze tří posledních koncertů turné v tomto kalendářním roce, v lednu 2011 pak Jana a Tomáš absolvují ještě koncerty v Karlových Varech a Hradci Králové. Koncert ve Velké sále Lucerny bude začínat v devatenáct hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tomáš Klus a Jana Kirschner vystoupí na společném koncertě v Lucerně